Сонник купатися в озері, до чого сниться купатися в озері уві сні

Купатися в озері — в принципі, непоганий знак, що символізує очищення душі і совісті сновидіння. Однак це твердження вірне лише в тому випадку, якщо вода у водоймі була прозорою і теплою. В інших ситуаціях такі мрії пророкують неприємності, в які «зануриться» спляча людина. Щоб сонники сказали вам напевно,, до чого сниться купання в озері, пригадайте якомога більше подробиць, побачених уві сні.

Водний дозвілля

Прокинувшись і згадавши, що уві сні ви купалися в озері, пригадаєте ще й те, як конкретно проходило купання, чи не сталося чого жахливого або приємного під час водних розваг. Отже, приснилося, що ви:

 • Пірнали на дно за красивими черепашками — до подарунків і сюрпризів;
 • Тонули, зачепившись за корч на дні — до перешкод;
 • Стрибали в озерце зі скелі — до ризикових, але вигідним авантюр;
 • Плавали наввипередки з друзями — до веселощів і нічогонероблення;
 • Пустували біля підніжжя водоспаду — до вдалого результату розпочатого заходи.
 • Кришталевої чистоти водиця, як символ здоров’я і удачі

  Тлумачення сну, в якому ви купалися в озері з чистою і прозорою водою, обрадує сновидіння: ваші бажання збудуться дуже скоро і саме так, як ви їх і представляли. Наснилося, що ви стоїте по пояс в чистому гірському озерці і бризкати прохолодною і бадьорить водицею, обливаючи себе і всіх присутніх? Дуже гарне сновидіння, що обіцяє міцне здоров’я і бадьорість.

  А ось,, до чого сниться вагітній жінці купання в чистому озері, за версією Східного сонника: ваш малюк, підростаючи, буде радувати вас неабиякими здібностями і талантами. А ще дитина буде мати міцне здоров’я та сміливим характером.

  Муть і бруд — знак великих проблем

  Дуже погані трактування пропонують практично всі сонники, тлумачачи,, до чого сниться купатися в озері повному бруду. Плавати в каламутному і брудному водоймі — знак біди. Так, наприклад, сонник міс Хассе пророкує хронічне невезіння того, хто, купаючись в каламутному озерці, наковтався брудної води.

  Довелось бачити уві сні, як в брудному озері потонув ваш друг? Жах, що обрушився на вас уві сні, не забуде з’явитися і наяву, так як передрікають такі мрії погані вісті і великі неприємності.

  Прісне і солоне, або Від радості до печалі

  Окремо слід розглянути сюжети про водоймах з солоною і прісною водицею. Наснилося, що ви, випадково хлебнувши води, відчули, що вона дуже солона? Ця мрія пророкує печаль і сльози, засмучує сонник Білого Мага.

  А ось, якщо бачите уві сні, що ви купаєтеся в озері з джерельною водою — смачною і прохолодною — то подібні сюжети варто розглядати, як провісники радості та гарного настрою.

  Сонник Міллера

  Давайте заглянемо в сонник Міллера і дізнаємося його думку з приводу того,, до чого сниться «озерні забави». Дівчині уві сні довелося одній купатися в озері, вода якого мала жахливий вигляд? Це бачення означає наближається «час розплати» за бурхливий і не цілком пристойне минуле.

  А ось, якщо наснилося, що ви, плаваючи по озерній гладі, бачите своє відображення, то це означає швидку радість і щастя, а також улюблених людей поруч.

  Сонник купатися в озері, до чого сниться купатися в озері уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: