Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купатися в річці, до чого сниться купатися в річці уві сні

Річкові купання можуть трактуватися сонниками по-різному — залежить від того, якої температури і прозорості була вода, а так само хто був вашим компаньйоном у скоєнні обмивання. Для того щоб уникнути непорозумінь трактувань,, до чого сниться бачення, в якому вам довелося купатися в річці, не полінуйтеся згадати подробиці, побачені уві сні, радять тлумачі.

Що пророкує сонник Міллера

Побачивши уві сні, що ви купаєтеся в річці, особливо, якщо ви були не самотні, а з іншими людьми, сонник Міллера настійно рекомендує «вивчити» стан водойми. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви плескалися разом з іншими людьми в чистенькій і прозорою водиці, то це означає, що вас чекає або багатство, або велика удача. А ось купання в каламутній річечці символізує крах надій.

Уві сні ви впали, послизнувшись в каламутній рідині? Така мрія означає помилки, яких ви зможете уникнути, якщо будете уважні до дрібниць. Купання в болоті з людьми які не вміють плавати — знак застою в справах.

Компанія підкаже чого чекати…

До чого сниться купатися в річці, можна трактувати по-різному. Ось, наприклад, як впливають на події наступних днів напарники по водних розваг.

 • Бачити поруч із собою друга — до веселощів.
 • Купати дитини уві сні — до малих, але все ж радощів.
 • Жінці приснилося плавання з чоловіком — до любовну інтрижку.
 • З чоловіком уві сні плавав представник тієї ж статі — до наявності суперника.
 • Купатися в річці з незнайомою людиною — до набуття нових зв’язків.
 • Плисти по водній гладі поруч з родичем — до приїзду гостей.
 • Чистота води: від успіху до неприємностей

  Наснилося, що ви поринаєте в чистій річечці? Сонник Нострадамуса обіцяє успіх в завершенні розпочатих справ. А ось Ісламський сонник «говорить» про те, що заплив в чистому водоймі символізує чистоту думок і помислів сновидіння. Потонути уві сні в чистій річці — знак того, що вас «завалять» новими обов’язками або проектами, які будуть вам до душі.

  Неодмінно дізнайтеся,, до чого сниться плескання в брудній воді, радить Місячний сонник, це допоможе уникнути неприємностей. Наснилося, що ви пливете в брудній річці? Проблем не оберете, засмучує тлумач. А якщо під час купання в брудній водоймі ви відчуваєте, як водорості обплітають ноги, то стережіться перешкод, вони можуть повністю зруйнувати плани.

  Температура водної гладі — А чи буде удача?

  До чого сняться запливи в холодній річці, підкаже сонник Цвєткова — ви занадто холодні з оточуючими, так можна заробити славу одноосібника і одинаки. Бачити себе плаваючим в холодній воді з кимось із знайомих — до охолодження відносин з ним.

  А ось, тлумачення сну, в якому ви купалися в річці теплою, порадує: виконання бажання порадує вас своєчасністю.

  І в горах, і в долині, або Кар’єрні «перипетії»

  Бачили себе уві сні, що купається в гірській річечці? Такі сюжети вимагають уточнення. Плескалися в гірській річці вночі при світлі місяця — чекайте, що вас підвищать по службі, але з випробувальним терміном. А якщо купалися в річці днем ​​- нова посада вас вже «зачекалася», підказує сонник пастора Лоффа.

  А ось якщо ви вирішите дізнатися,, до чого сниться купатися в річці, що протікає в долині, то в тлумачі Ванги ви знайдете відповідь: ніяких змін на роботі у вас не передбачається. Але тільки, якщо пливли ви в одязі. Наснилося, що пірнули в воду голою? Щоб домогтися підвищення, вам необхідно бути гранично відвертою.

  Сонник купатися в річці, до чого сниться купатися в річці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: