Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник куниця, до чого сниться куниця уві сні

Куниці — дуже верткі спритні тваринки, чиї шкурки здавна користувалися попитом. Ця хижачка розоряє пташині гнізда, приносить шкоду селянським господарствам, давлячи курей. Тому уві сні вона символізує спритність і злодійкувато, віщуючи обман, крадіжку, сварки, інші неприємності. Зрозуміти,, до чого сниться таку тварину, допоможе наш сонник.

Як саме приснилася куниця?

Пригадайте, що відбувалося уві сні:

 • Бачили цього звірка — можлива крадіжка;
 • Ловили — попереду велика сімейна сварка;
 • Полювали — затяжний конфлікт з родичами;
 • Убили — невдала любов принесе переживання;
 • Застрелили з рушниці — отримаєте прибуток;
 • Зуміли прогнати — зможете протистояти підступам зловмисників;
 • Тікала сама — остерігайтеся пожежі.
 • Бійтеся лукавих знайомих

  Приручити її уві сні — сновидец стане довіряти особі, що демонструє доброзичливість, а насправді виношує плани завдати шкоди.

  До чого сниться принести куницю додому? Сонник вказує: сплячий сам приведе в будинок або зблизиться з людиною, який позбавить його чогось цінного: вкраде якусь річ або привласнить ідею, проект.

  Сновидіння про цю тварину також попереджає про майбутню печалі або погіршенні самопочуття, тому потрібно поберегти здоров’я.

  Сонник Міллера: будьте обережні

  Бачити куницю уві сні — застереження. Слід бути насторожі, оскільки вас можуть обдурити або обікрасти. Не варто довіряти малознайомим людям.

  Проявіть обачність

  До чого сниться зловити її в капкан? Сонник попереджає: попереду сильний переляк через вчинку якоїсь нерозумною жінки.

  Біла куниця — велика рідкість. Тому, якщо наснилося таке тварина — це означає: обережність слід подвоїти. Шахраї захочуть втертися в довіру, щоб потім обдурити. Потрібно тверезо оцінювати ситуацію, ретельно аналізувати інформацію, що надходить привабливу інформацію.

  Вас чекає прибуток

  Спіймати білу куницю уві сні — наяву подолаєте труднощі, вчасно виявивши кмітливість.

  Убили білу хижачку? Сонник такий сюжет називає хорошою ознакою: вам вдасться поліпшити своє матеріальне становище.

  Наснилася застрелена куниця? Тлумачення сну наступне: за допомогою грошей заручитися підтримкою і допомогою певних людей, що дозволить домогтися істотних доходів.

  До чого сниться комір, шапка з хутра куниці? Наяву сновидіння очікує прибуток — можливо, якийсь почин увінчається успіхом.

  Досягнете положення в суспільстві

  Бачити на собі уві сні одяг з куньего хутра означає: той, хто лежить займе міцне становище в суспільстві, досягне багатства, пошани. Він зможе цього домогтися своєю працьовитістю і кмітливістю.

  Дівчині наснилося, ніби їй подарували хутро куниці або одяг з нього? Сонник обіцяє: вона вийде заміж за спритного чоловіка, який навіть при відсутності сприятливих обставин зможе забезпечити сім’ю.

  Вбити звіра — можливість благополучно уникнути проблем. Ймовірно, сновидец вчасно вийде зі збиткового підприємства або не почне його зовсім. Або отримає своєчасне попередження про деяких несприятливих обставин.

  Сонник куниця, до чого сниться куниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: