Сонник кульова блискавка, до чого сниться кульова блискавка уві сні

До чого сниться кульова блискавка? Уві сні вона може символізувати якусь енергію, а також осяяння, раптову перешкоду і навіть небезпека. Сонник допоможе дати образу грамотну інтерпретацію.

Трактування Міллера

Якщо приснилося, що уві сні ви були шоковані від цього природного явища, то сонник Міллера обіцяє вдалий поворот у долі або ж навпаки переживання через плітки і різних проблем.

Закохаєтесь!

До чого сниться, що блискавка вдарила прямо в вас? Уві сні це явний знак прийдешньої кохання з першого погляду. Причому зародиться палка пристрасть блискавично і принесе масу душевних хвилювань.

Якщо величезний спалах вдарила в дерево або будова, то це означає що вам доведеться стати свідком вселенської катастрофи, яка забере життя багатьох людей.

Якщо ж кульова блискавка пролетіла уві сні буквально над головою, але вдарила десь поруч, то сонник впевнений, що всі біди і турботи обійдуть стороною, а ви будете насолоджуватися багатством, спокоєм і благополуччям.

Коли наснилася?

Сонник вважає, що повне тлумачення сну можна отримати, якщо врахувати день, коли з’явилася кульова блискавка, а також бік світла, з якої її довелося бачити.

 • У середу — проявіть стриманість.
 • У четвер — випробування, які зажадають допомоги з боку.
 • У п’ятницю — неприємності.
 • У суботу — проблему прийдуть від близьких.
 • Звідки прилетіла?

  До чого сниться, що куляста спалах з’явилася з південного боку? Сонник вважає, що на деякий час удача вас покине.

  Бачити її на півночі означає, що вам належить зібрати якусь перешкоду, після чого ваші плани успішно втіляться. Якщо уві сні світиться гостя прилетіла зі сходу, то успіх буквально сам прийде в руки.

  Куля з електронними розрядами з’явився з західної сторони? Скоро перед вами отроют неймовірні перспективи. Його поява на південному заході знаменує везіння і незмінну успішність.

  Не грайте!

  До чого сниться, що кульова блискавка раптово залетіла в будинок? Найближчим часом постарайтеся не грати в азартні ігри. І неважливо, буде це нешкідлива лотерея, карти або просте парі — сонник гарантує повний програш.

  Наснилося, що кулька з електричними зарядами влетів в кімнату? Готуйтеся до незвичайного події, яке обернеться серйозним випробуванням.

  Бачити, як уві сні кульова блискавка залетіла в будинок, означає, що в реальності вам доведеться про щось жалкувати або каятися. Якщо після візиту непрошеної гості почалася пожежа, то захворіє родич.

  Стримуйтеся!

  До чого ще сниться електричний кулька? Сонник радить згадати власні відчуття уві сні.

  Якщо при її появі ви відчули загрозу або будь-який негатив, то бачення попереджає про спалахи гніву або злості, які значно вам зашкодять.

  Якщо блискавка викликала винятковий позитив, то наяву буде радість. Причому удача прийде звідти, звідки ви найменше чекаєте. Наснилося, що ви з легкістю керуєте блискавкою? В реалі зможете впоратися з будь-якою проблемою.

  Будьте пильні!

  Що значить кульова блискавка в небі? Якщо вона літала серед темних хмар, то період труднощів затягнеться надовго. Сонник радить бізнесменам проявити пильність, а сімейним подбати про домочадців.

  Наснилося, що зірниця блиснула в небі прямо над головою? Вам забезпечено стабільне положення в звичному суспільстві і фантастичне везіння.

  Сонник кульова блискавка, до чого сниться кульова блискавка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: