Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каплиця, до чого сниться каплиця уві сні

До чого сниться каплиця? Ця будова уві сні символізує зміни на гірше, розчарування, ускладнення, підступи злостивців. Але іноді сновидіння обнадіює: отримаєте допомогу в нужді, кар’єрний ріст — говорить сонник.

Несприятливі зміни, обман в любові

Знаходилися там? Почнуться несприятливі зміни на діловому терені. Чи не турбуйтеся — все можна подолати.

Бачити каплицю означає: доведеться терпіти фізичний біль. Можливо, внаслідок травми або захворювання.

До чого сниться закоханим людям увійти в неї? Сонник попереджає: їх любов виявиться обманом, а шлюб буде невдалим.

Були в ній уві сні? Нерозділене кохання принесе переживання, розчарування.

Засмучення, потрясіння

Наснилося побачити каплицю повністю? Незабаром дізнаєтесь про раптову смерть доброго знайомого або близької людини.

Входили туди? Дізнаєтеся якусь таємницю і сильно засмутити, але своїми переживаннями можна буде поділитися.

Зміна обставин, вдалий хід справ

До чого сниться перебувати всередині каплиці і побачити, як крізь вікна проникають промені сонця? Отримайте несподівану допомогу при скруті.

Наснилася світла, красива каплиця? Сонник обнадіює: незабаром обставини кардинально зміняться: справи підуть дуже добре.

Це бачення уві сні також обіцяє: відчуєте духовну радість, почуття захищеності. Молилися в ній? Незабаром знайдете спокій, тривога, занепокоєння покинуть вашу душу.

Виявилися на службі там? Вам пощастило з друзями і сім’єю — все вас люблять, цінують. Це відмінний міцний тил, який дозволяє рухатися по життю впевнено.

Неприємності, підступи ворогів

Довелось побувати в похмурої, чорної каплиці? Сонник вказує: попереду розчарування, втрата значної грошової суми.

Наснилося спостерігати, як вона горить? У ваших ворогів почнуться серйозні неприємності, тому вони про вас забудуть. Чи не розслабляйтеся — це тимчасово.

Входити в цю споруду і відчувати уві сні занепокоєння, дискомфорт означає: вороги стануть наполегливо докучати вам.

Надії зазнають краху, починання проваляться

До чого сниться стара закинута каплиця? Сонник повідомляє: у сплячого попереду безперспективна майбутнє. Але все може змінитися, якщо він буде діяти рішуче.

Напівзруйнована символізує крах мрії або надії на щось.

Проходити повз цієї будівлі — усе плани зазнають невдачі, зусилля пролетять мимо цілі, справи виявляться безрезультатними.

Деталі сновидіння

Для різних подробиць можливе різне тлумачення сну:

 • Бачити — належить якесь захоплення;
 • Увійти туди — дізнаєтеся новина;
 • Молитися там — допомога при потребі;
 • Спостерігати за будівництвом — в своїх невдачах ви винні самі;
 • Будувати — попереду кар’єрний ріст.
 • Сонник Міллера: розбіжності з оточуючими

  Бачити каплицю уві сні означає: навколо сплячого почнуться непорозуміння, розбіжності. Слід бути готовим шукати компроміс.

  Відверта розмова, доведеться приймати рішення

  Наснилася нова? Має бути якийсь відверту розмову, який торкнеться найглибші струни душі сновидіння, викличе відповідний відгук.

  Найчастіше каплиця уособлює проблеми, які сплячий боїтеся вирішувати. Дуже скоро почнуться складності, від яких він хотів сховатися, і доведеться приймати рішення.

  Сонник каплиця, до чого сниться каплиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: