Сонник кров з носа, до чого сниться кров з носа уві сні

Іноді уві сні ми отримуємо різні рани або каліцтва, при цьому бачимо кровотеча. Сновидіння з кривавими ранами зазвичай обіцяє в недалекому майбутньому зустріч з родичами, але якщо у вас йде кров з носа, то це має зовсім інше значення. До чого сниться така неприємна картина? Про це розповість наш сонник.

Кров з носа уві сні по тлумаченню идиоматического сонника обіцяє старанність і старання в досягненні будь-якої мети. Доведеться дуже сильно попрацювати, щоб все вийшло як треба. Не виключено, що сновидець втрачає свої життєві сили, і те,, до чого сниться такий сюжет застерігає від зневажливого ставлення до свого здоров’я.

Малий Велесов сонник інтерпретує бачення, в якому йде носом кров як застереження від необдуманих дій і вчинків, адже з цієї причини ви можете втратити велику суму грошей. Якщо ж при крововиливі уві сні не відчуваються неприємні відчуття, то сонник XXI століття передрікає щастя і успіх.

Якщо уві сні кровотеча неможливо зупинити, то це означає важку хворобу або небезпека для родича. Подбайте про своїх рідних, зустріньтеся з ними або хоча б зателефонуйте — можливо, вони потребують посильної допомоги.

Сновидіння, в якому у ворога йде кров з носа тлумачиться як відступ ворога, дуже скоро суперник вже не буде вам набридати. Якщо ж уві сні ви отримали удар в ніс, і звідти пішла кров, то слід остерігатися того,, до чого сниться такий сюжет, можливо, на вашу персону буде скоєно замах.

Інтерпретації різних сонників

Безліч плям на одязі від крові, що капає уві сні, сонник трактує як поганий знак: в бізнесі з’являться перешкоди, які можна буде подолати з великими труднощами. Знову ж таки, варто побоюватися пасток з боку недоброзичливців, адже саме вони здатні перешкодити вам у досягненні мети.

За сонником Міллера, якщо ви займаєте високу посаду, і у вас уві сні тече кров з носа, то незабаром вас можуть зіштовхнути з п’єдесталу вороги, або життєві обставини: будьте дуже обережні, не піддавайтеся слабкостям, і тоді погане прогноз не виконається.

Так само, якщо уві сні стався крововилив носом, то за прогнозами, в реальності сновидец буде займатися контрабандою, і навіть якщо це відбувається не його вашій волі, все одно потрібно спробувати відмовитися від цього заходу, адже нічого доброго не вийде: очікуються тільки втрати і розчарування.

Передбачати,, до чого сниться носова кровотеча можна і в залежності від пори року. Якщо сюжет уві сні побачений в липні-серпні, то це може означати психологічний зрив, сильний стрес на грунті вашої трудової діяльності, який може привести навіть до погіршення стану здоров’я, і ​​до тривалого нелегкому лікуванню.

За сонником Азара кров з носа обіцяє зближення з друзями, яких ви дуже давно не бачили, втратили зв’язок. Так само, то, до чого сниться ця картинка, інтерпретується сонником як обов’язки по відношенню до близьких родичів, за якими доведеться доглядати в найближчому майбутньому.

Сонник кров з носа, до чого сниться кров з носа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: