Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кров з голови, до чого сниться кров з голови уві сні

Пророцтва,, до чого сниться кров з голови, сонник часто пов’язує зі здоровим глуздом і логікою або ж їх відсутністю. Символ уві сні попереджає про можливі наслідки нераціональної поведінки. Існує чимало позитивних тлумачень, які одночасно здивують і порадують.

Пояснення Густава Міллера

Сонник Міллера ототожнює символ з главою сім’ї. Кров з голови означає прийдешні розбіжності, зіткнення поколінь. Якщо наснилася розбита джерело мудрості, нерозумна поведінка загрожує привести до біди.

Розум понад усе

У трактуванні Фрейда розбита голівонька означає старанні роздуми. Розумова діяльність може принести непогані плоди, наприклад, знайти рішення, як заощадити сили і час на домашні справи. Чи не виключений і інший поворот подій: в спробі поділитися з оточуючими своїми ідеями сновидец може здатися безглуздим і нав’язливим.

У провісника Ванги також знайдеться роз’яснення,, до чого сниться розбита верхівка. Якщо наснилася травма, отримана в результаті падіння, обіцяє втрату як наслідок прикрої помилки. Інші причини, що спровокували кров з голови, символізують можливість непогано заробити.

Снотолкователь Цвєткова закликає керуватися розумом, а не поривами душі.

Дійте обдумано

Мудрець Езоп розповість,, до чого сниться закривавлена ​​голівонька. Якщо примарився такий знак, досить імовірно, що реальне життя вас занадто пресує. Найчастіше в подібний спосіб уві сні трансформується конфлікт з юридичними або кримінальними структурами.

Закривавлена ​​зачіска в жіночих мріях відображає сімейні розбіжності або безпричинні причіпки молодої людини, також переживання сновідіци, пов’язані з ними.

Коли приснилося, що лоб розбитий об стіну, Мусульманський сонник попереджає, що ваша затія приречена.

Існує і позитивне тлумачення сну,, до чого сниться закривавлена ​​черепушка. Приклавши певні зусилля, сновидцу вдасться отримати бажане.

Виявляємо джерела проблем

Тлумачачи,, до чого сниться кров з голови, сонник звертає увагу на особистість потерпілого. Якщо літній людині довелося бачити червоні цівки на своїй фізіономії, Універсальний сонник тактовно рекомендує не захоплюватися моралями.

Це не єдине пояснення, чому примарилась рана на своїй черепушці. Відунка Наві стверджує, що не так страшні самі неприємності, як довгі тяжкі роздуми про них.

Кому не пощастило

Сонники пропонують багато вельми несподіваних пояснень, що віщує чужа пробита голівонька в нічних мріях:

 • Якщо наснилася пробита гарбуз незнайомої людини, Чжоу-гун обіцяє щастя;
 • Кров з голови абстрактної фігури уві сні перекладає на сплячого чужі турботи;
 • Пробита ножем верхівка іншої людини уві сні віщує радісний сміх;
 • Бачити криваві патьоки на обличчі небіжчика трапляється напередодні туги за незбутнього;
 • Довелося бачити в сновидінні, як знайомий отримав травму черепа? Наяву він розбагатіє.
 • Дитячий травматизм

  Сновидіння, в яких фігурує дитячий травматизм, викликають, мабуть, найбільшу тривогу. Більшість сонників обнадіює, що, згідно з прогнозами, жодна дитина не постраждає. Побачене найчастіше стосується самого сновидіння.

  Кров з голови дитини уві сні ототожнюється з реальними проектами сплячого. Є висока ймовірність, що деякі обставини порушать плани.

  Одиноким сюжет віщує труднощі в спілкуванні з протилежною статтю і невдалі знайомства.

  Якщо приснилося, що з головки дитини йде кривава цівка, і ви надаєте йому першу допомогу, наяву належить виправити чужу помилку.

  Винуватець події

  Слід знати,, до чого сниться самому нанести удар. Коли уві сні вдається розбити череп противнику, снотолкователь обіцяє блискучу перемогу наяву.

  Якщо уві сні довелося розбити бошку агресивному тварині або нападаючої птиці, оракул стверджує, що настають сприятливі обставини. Повалена змія провіщає розкриття таємниці.

  Забруднений шевелюра

  Коли приснилося, що кров з голови виявилася на волоссі, сонник Хассе попереджає про можливу втрату життєвих сил. Слід також подбати про свою репутацію: хтось може спробувати очорнити добре ім’я сплячого.

  Сновидіння про закривавлених волоссі вказує на підвищену тягу до імпульсивних вчинків, невгамовним фантазіям і ребячество.

  Сонник кров з голови, до чого сниться кров з голови уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: