Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кров тварини, до чого сниться кров тварини уві сні

У більшості випадків кров тварини вважається сприятливим символом уві сні. Сонник пропонує різні інтерпретації,, до чого сниться такий образ. У них враховуються обставини, цілі і завдання, вид представника фауни, який вам наснився, ваші подальші дії. Деякі передбачення містять важливі попередження.

Прогноз Міллера

Якщо приснилося, що ваша корова чи кінь травмована, слід взяти себе в руки. Тільки холоднокровність і тверезий розум допоможуть уникнути неприємностей і втрат. Їх потенційні джерела — малознайомі люди.

Вдалого полювання!

В інших сонниках містяться оригінальні пояснення,, до чого сниться кров тварини. Наприклад, якщо довелося бачити кров тварини, убитого на полюванні, ніякі перешкоди не завадять вашим планам втілитися в життя.

Малий Велесов сонник обіцяє успішне завершення давнього питання, найчастіше пов’язаного з бізнесом або юриспруденцією.

Згідно з пророцтвом Ванги, кров тварини, убитого в якості видобутку, уособлює неприязнь до родичів. На думку Зигмунда Фрейда, образ має на увазі безліч інтимних зв’язків, про які сновидец воліє розсудливо мовчати.

Кулінарні сновидіння

Тлумачення сну медіума Хассе докладно пояснює,, до чого сниться готувати страви з кров’яної складової в рецепті. Чи не прожарений лівер або біфштекс уві сні свідчить про правоту сплячого. Якщо приснилося, як ви готуєте саме такі страви, не піддавайтеся на вмовляння і приймайте рішення самостійно — воно виявиться єдино правильним.

До чого сниться, що ви вирішили не готувати, а випити сирої кровиночки? Тут сонники розходяться в думках. Юрій Лонго обіцяє, що сплячій незабаром відкриються привабливі перспективи. Тлумач Сіменона Кананіта вважає, що висока ймовірність шахрайства і радить відкласти великі покупки і підписання важливих договорів.

Варка ковбаси

Кров’яна ковбаса викликає у снотолкователей підвищений інтерес. Якщо запам’ятався процес її приготування, наяву не доведеться нудьгувати.

Символ уві сні віщує веселощі в простій душевній компанії. Це не єдине пояснення,, до чого сниться приготування цього простого страви. Сонник попереджає, що доведеться мати справу з сильним унікальною людиною.

Бізнесмену він може з’явитися в образі нового конкурента. Майбутній мамі слід знати, що її дитина буде наділений неординарними здібностями. Комусь із сновидцев пощастить зустріти справжнього чаклуна.

Дотримуйтесь чистоти

Сонник вважає недобрим знаком забруднитися в крові тварини. Якщо сплячий забруднив руки уві сні, наяву йому загрожує несправедливість і відчуження.

Якщо наснилася одяг в червоних плямах, остерігайтеся наклепу. В даний момент навіть непідтверджені звинувачення можуть пошкодити репутацію.

Забризканий стіл і посуд уві сні говорять про те, що не слід занадто покладатися на довірену особу.

Коли приснилося, як забруднився помічник, кого-то з родичів може вразити хвороба.

Різноманітна фауна

У сонниках зустрічаються пояснення,, до чого сниться закривавлене істота того чи іншого виду, забарвлення, приналежності.

 • Кров’яна рана у собаки, будьте готові до змін;
 • Бачити закривавлене тіло кішки трапляється напередодні розчарування в любові;
 • Кров’яна рана у коня уві сні попереджає, що один потребує допомоги;
 • Якщо уві сні фігурує рогата худоба, наяву можуть нашкодити плітки;
 • Рани уві сні на тілі корови або кози попереджають про їх хвороби;
 • Довелось бачити поранену живність чорного кольору — у вас небезпечний противник.
 • Кров тварини, що належить сновидцу, часто є тривожним сигналом. Сонник попереджає про високу ймовірність нещасних випадків і наслідків дурних вчинків.

  Окультні тлумачення

  У деяких сонниках кров тварини означає причетність або прихований інтерес сплячого до окультизму. Символ, який вам наснився, є атрибутом магічних ритуалів.

  Існує й інше пояснення: кривавий сюжет означає, що сновидець сам став жертвою магічної атаки. Якщо в реальній дійсності дають про себе знати погане самопочуття або хронічне невезіння, має сенс проконсультуватися у фахівця.

  Сонник кров тварини, до чого сниться кров тварини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: