Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться кровотеча, про що попереджає нас сон?

До чого сниться кровотеча? Зазвичай кровотеча уві сні є попередженням підсвідомості або вищих сил про біду чи захворювання, які загрожують людині, хоч і не завжди. Наш сонник рекомендує розібрати нічне бачення якомога детальніше, це допоможе точно зрозуміти значення даного сну та вчасно вжити заходів.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник кровотеча

Взагалі сон про кровотечу в переважній більшості випадків несе негативний сенс. Єдиним винятком становить кровотеча, яка відкрилася у вашого ворога. Таке сновидіння вважається символом перемоги над проблемами і ворогами.

За інших обставин бачити витікання крові дуже погано. Однак потрібно брати до уваги, де саме вона відкрилася, ця кровотеча.

Кров з носа для всіх означає необхідність у відпочинку, тобто, нічого страшного цей сон не віщує, вам просто потрібно перепочити, зробити паузу, відволіктися від роботи і всіх справ.

Якщо сниться кровотеча по жіночому – «місячні» дорослій жінці, то цей сон взагалі можна ігнорувати.

А от кровотеча іншого типу сниться як попередження про серйозне захворювання. Особливо, якщо уві сні ви не змогли її зупинити. На думку сонника Міллера знаком затяжної хвороби, навіть з можливим летальним результатом, є сильна кровотеча з глибокої рани, яку ви ніяк не можете зупинити. До речі, такий сон може вказувати на реальне поранення у найближчому майбутньому, причому, неодмінно тієї частини тіла, яка наснилася.

За поширеним тлумаченням Українського сонника, кров є символом енергії та самого життя, отже, незабаром трапиться або вже трапилася ситуація, в якій ви втратите багато життєвої сили. Це не обов’язково фізичне явище. Це можуть бути емоції, переживання, почуття. А ось бачити великий кривавий фонтан з рани – це хороший знак, такий сон символізує вашу здатність сягнути неможливого.

Згадуємо деталі

Сонник кровотеча може мати масу різноманітних тлумачень, які залежать від деталей сну. Не менш важливі ваші відчуття, які точно скажуть приснився сон до добра чи ні.

Кровотеча з вух означає сильні емоції, але в той же час можливість для вирішення складної справи. Сон може бути як до добра, так і до лиха, це вже залежить від кроків, які ви зробите у найближчому майбутньому.

Кров з носа без болі, хвилювань, часто сниться до зустрічі з родичами або до того, що ви втомилися і потребуєте перепочинку.

Кров з рота — до нових можливостей, ви зможете захопити увагу оточуючих.

Кровотеча з інтимного місця, але не «місячні», а саме кровотеча — це загальне виснаження і занепад. Вам потрібно перепочити, щось змінити у житті, ви себе спалюєте, витрачаєте занадто багато енергії.

Торговцям, бізнесменам носова кровотеча обіцяє погіршення торгівлі і появу фінансових труднощів. Якщо у вас на порядку денному важлива справа, краще перенести її на два тижні у майбутнє.

Молодій незайманій дівчині «місячні» сняться до швидкої значущої події в житті.

Якщо уві сні у жінки почалася сильна маткова кровотеча, то їй доведеться вирішувати серйозні проблеми в сім’ї.

Якщо кровотеча уві сні була не у вас, а у когось іншого, сонник рекомендує вжити заходів, щоб захистити цю людину. Наприклад, місячні у подруги можуть знаменувати її розрив з коханим, а кров з рота чи носа у друга – до його хвороби.

Коментарі відвідувачів

Олеся

Тиждень тому мені наснилася кровотеча по жіночому. Взагалі це вже не перший раз мені це сниться, але я в цей раз вирішила подивитись значення по соннику. Оскільки я вже давно веду статеве життя, то, згідно соннику, це нічого не означає. Думаю, так і є, адже після цих снів нічого не стається, життя йде своїм звичайним життям. Хтось говорив, що такий сон до сексу, але я не помітила зв’язку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: