Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник криві зуби, до чого сниться криві зуби уві сні

Сонник попереджає, що криві зуби — один з найбільш тривожних знаків, які трапляється бачити уві сні. Пояснення,, до чого сниться символ, в більшості випадків містять попередження. Те, в чому найсильніше зацікавлений сновидец, зараз в небезпеці. Тлумачення сну підкаже, як звести ризики і втрати до мінімуму.

Про що попереджає Міллер

Сонник Міллера вважає, що негативна трактування, до чого сняться криві зуби, може торкнутися будь-якої з життєвих сфер. Є висока ймовірність втратити на рівному місці здоров’я, благополуччя, особисті цілі.

Якщо довелося бачити усмішку непривабливою після візиту до стоматолога, джерелом неприємностей виявиться малознайомий чоловік, що вселяє довіру лише на перших порах.

Як знайти слабку ланку

Сонник Хассе стверджує, що символ адресований підсвідомістю в найбільш значиму для сновидіння область. Побачене уві сні є прямою відповіддю на актуальне питання. На жаль, невтішним: все піде криво і навскіс.

Такі відповідальні заходи, як хірургічна операція, велика угода, поїздка в незвідані краї або перше побачення, має сенс перенести або прийняти всі запобіжні заходи.

Здоров’я під загрозою

Сонник Мандрівника роз’яснює, до чого сняться криві зуби в поєднанні з іншими дефектами. Бачити уві сні ознаки карієсу або пародонтозу трапляється незадовго до несподіваного погіршення самопочуття, необов’язково пов’язаного зі стоматологією. Захворіти може не тільки сплячий, але і хтось із його близьких.

Кровоточать ясна віщують розлуку назавжди з одним з кровних родичів, причиною якої може виявитися смерть або непримиренна ворожнеча. Якщо уві сні криві зуби кришаться або випадають, наяву загрожує невдалий і безапеляційне завершення справи.

Слідкуйте за гаманцем

У Східному сонник тлумачення, до чого сняться криві зуби, пов’язане з банкрутством через недалекоглядність. Одним з підводних каменів є імпульсивні покупки. Дорогі і непотрібні придбання залишать розчарування і порожнечу в гаманці.

Слід знати, до чого сняться штучні криві зуби. Символ означає оману і навмисний обман. Сновидець ризикує стати жертвою шахрайства.

Зубні прикмети

Якщо приснилися криві зуби, це далеко не завжди означає, що станеться щось непоправне. Найчастіше сонник лише нагадує про підвищену ймовірність тієї чи іншої ситуації. Будучи в курсі, чого саме слід побоюватися, уникнути неприємності значно простіше.

 • Якщо приснився символ, намагайтеся не допускати побутових конфліктів;
 • Неприваблива посмішка уві сні часом свідчить про хвороби, що насувається;
 • Викривлений оскал віщує складності в любовних і сімейних відносинах;
 • Приснився деформований зубний ряд? Бережіться помилок у веденні бізнесу;
 • Якщо пощастило бачити уві сні, як щелепа вирівнюється, біди обійдуть стороною.
 • Принесла нелегка!

  Гігієнічні процедури рота багато сонники пов’язують з генеральним прибиранням житла перед візитом гостей. Якщо приснилися криві зуби, намічається специфічний візит. Гості прибудуть з проханням взяти на себе їх проблеми або ж створять їх на рівному місці своїм потворним поведінкою.

  Це не єдине пояснення, чому приснилася чистка викривлених іклів. На роботі може нагрянути маса невідкладних завдань, вирішення яких відніме всі сили у сплячого.

  Добру ознаку

  В сонник цілительки Килини знайдеться позитивне пояснення,, до чого сниться знак. Якщо уві сні вдалося усунути непорядок, нехай навіть залишившись беззубим, складна ситуація наяву благополучно вирішиться.

  Якщо приснилося самостійне позбавлення від небажаної кривизни, в реальності вдасться обійтися своїми силами. Коли уві сні хтось допоміг, підтримка прибуде ззовні. Гарний настрій з ранку підтверджує позитивний прогноз.

  Що можна зробити

  Коли доводиться бачити себе з кривими зубами, Великий сонник радить перебувати в стані моральної готовності до гіршого, щоб удар долі не застав зненацька. Бажано подвоїти пильність у ділових питаннях, в спілкуванні по можливості обходити гострі кути, уважно ставитися до самопочуття.

  Не зайвою буде психологічна і духовна підтримка, також підживлення з будь-яких інших джерел натхнення. Негативний прогноз сонника — не вирок, а всього лише нагадування, що зараз не час покладатися на везіння і все пускати на самоплив.

  Сонник криві зуби, до чого сниться криві зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: