Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кредит, до чого сниться кредит уві сні

Видавати уві сні або отримувати кредит — символ того, що перед сновидцем постануть питання фінансового характеру, стверджують сонники. А ось чи будуть вони можуть бути розв’язані, пояснять подробиці мрії: хто кому позичив гроші, на що і як позика вплинула на виконання мрії. Все це допоможе розібратися,, до чого сниться даний сюжет.

Сонник Міллера

Американський тлумач сновидінь Густав Міллер був упевнений, що приснився кредит — символ подій, які принесуть безліч великих і дрібних труднощів і проблем.

Якщо подібний сюжет бачить уві сні людина, пов’язана з бізнесом, то йому слід бути максимально уважним, підписуючи договори і укладаючи угоди.

А ось якщо кредит приснився людині далекій від ділового світу, то це бачення означає проблеми в сім’ї через брак уваги з боку сновидіння. Постарайтеся так само не доводити до конфлікту дрібні сварки, якщо уві сні ви платите по кредиту.

Взяти кредит: Від недомовок до зацікавленості

До чого сниться мрія, в якій ви змушені взяти кредит? За твердженням сонників, таке бачення може означати труднощі тимчасового характеру. І в залежності від того, на які цілі він був оформлений, варто орієнтуватися в реальності, приділяючи цій стороні життя максимум уваги. Отже, це:

 • Іпотека — до нерозуміння з близькими і рідними людьми;
 • Автокредит — вам варто відмовитися від відряджень і інших поїздок;
 • На лікування — сновидіння говорить сама за себе, зверніть увагу на здоров’я;
 • На подорож — вами рухають мрії, які неможливо зараз реалізувати, змініть мети;
 • На навчання — вам будуть не зрозумілі вчинки колеги, замість недовіри, проявіть інтерес до нього.
 • Кредитна карта, як вісник несподіваного придбання

  Тлумачення сну про те, що ви змушені брати в борг у банку гроші, переказані на кредитну карту, згідно сонником пастора Лоффа, пояснює це так: незабаром після подібного сновидіння ви придбаєте якусь не зовсім необхідну, але жахливо дорогу річ.

  А Циганський сонник порадує: наснилося, що ви берете кредитну карту — отримаєте несподіваний спадок. Особливо, якщо ви бачите уві сні, що на картці лежить дуже велика сума.

  Знайти уві сні банківську картку або брати її у кого-то в борг — символ виграшу в лотереї, прояснює провісник.

  Проблемний кредит, або Чи не довіряйте, не перевіривши

  Матеріальні втрати і збитки обіцяють сонники, тлумачачи, до чого сниться, що вам відмовили у видачі кредиту. Бачите уві сні щось подібне — остерігся довіряти малознайомим або новим, неперевіреними партнерам.

  Примарилося, що вам дали кредит не в тій валюті або, вручивши кредитку, дали значно меншу суму, ніж вам необхідно? При вирішенні фінансових питань можуть виникнути труднощі або розбіжності з компаньйонами.

  А ось, бажаючи дізнатися,, до чого сниться сюжет, в якому у вас вкрали кредитку або хтось взяв кредит на ваше ім’я, ви отримаєте таке тлумачення: ви не зможете вирішити свої проблеми самостійно. Зверніться по допомогу, радять сонники.

  Бути кредитором — ознака втрати грошей

  Поберегти свої статки від зазіхань рекомендує сонник Лонго тим, кому приснилось, що він кредитує інших. Бачити себе кредитором, позичають гроші незнайомій людині — сигнал про ймовірність бути обкраденим.

  А якщо уві сні ви видали позичку одному або родичу, то це чудо про можливості потрапити в боргову яму. Врахуйте це, наважуючись попросити в борг у реальності.

  Сонник кредит, до чого сниться кредит уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: