Сонник красиві люди, до чого сниться красиві люди уві сні

Красиві люди, приснився, пророкують чудові моменти, які відбудуться в житті сновідіци дуже скоро. Хоча деякі сонники, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, рекомендують звертати увагу на те, який настрій було у людей, і що вони робили уві сні — це допоможе вам бути готовим до будь-яких несподіванок.

Поради Міллера

За запевненням сонника Міллера, чоловікові бачити уві сні красивих людей, особливо жінок, символ того, що сновидець зуміє укласти вигідну угоду. Завдяки цьому, в його життя «увійдуть» радості і задоволення, які до цього часу були йому недоступні з різних причин.

Привиділося багато красивих дітей? Таке бачення означає щасливе подружжя і взаємну любов. Причому, чим більше діток ви бачили уві сні, тим міцніше і надійніше будуть почуття, запевняє сонник психолога.

«Модель» як символ прагнення до змін

Розбираючись, до чого сняться красиві люди, пригадайте, чи не дівчат-моделей ви бачили.

Так, за версією Місячного сонника, приснився показ мод з великою кількістю миловидних високих дівчат означає прагнення сновідіци досягти поставлених висот і цілей. Особливо це стосується тих сплячих дівчат, які намагаються щось змінити в собі, як у зовнішності, так і в характері.

Але варто виділити такий момент: якщо наснилося, що моделі були зарозумілі в спілкуванні або сміялися над вами уві сні, то це ознака вашої нерішучості і страху здатися дурною, через якого ви побоюєтеся змін.

Настрій красунь

Розшифровуючи, до чого сняться красиві люди модельної зовнішності і поведінки, згадайте, який настрій було у них уві сні. Ось, про що попереджають сонники, якщо дівчата в мрію:

 • Веселилися, реготали — до ледарства і нічогонероблення;
 • Кокетували — будьте готові до романтичного пригоди;
 • Били, знущалися, вбивали — вас чекають неприємності через власну нестриманість;
 • Боялися чогось і ховалися — ні з ким не діліться своїми планами.
 • Симпатичні чоловіки: Від бажання виділитися до вигідних пропозицій

  Пояснюючи, до чого сняться красиві люди, більшість з яких молоді чоловіки, сонники рекомендують пригадати, де саме відбулася ця зустріч.

  Так, наприклад, бачити красенів на світській вечірці — символ неусвідомленого прагнення здаватися краще і розумніше, ніж ви є насправді.

  Наснилося багато симпатичних хлопців у спортзалі? Вам необхідна підтримка друзів, про яку ви не поспішайте просити, і робите це абсолютно марно, віщає тлумач пастора Лоффа.

  А якщо симпатяги у великій кількості зустрілися вам на роботі, то постарайтеся не упустити шанс отримати вигідне місце в реальності.

  Літні красені, або Прислухайтеся до себе!

  Тлумачення сну з приводу того, що позначають примарилося красиві люди в похилому віці, розділилися. Одні сонники стверджують, що це ознака того, що ви все робите правильно, вам не варто змінювати тактику і поведінку.

  Інші ж тлумачі впевнені в іншому: красені і красуні похилого віку, побачені уві сні, символізують ностальгію за минулим часам, коли ви були успішні або улюблені.

  Сонник красиві люди, до чого сниться красиві люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: