Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник красивий чоловік, до чого сниться красивий чоловік уві сні

Гарний чоловік, побачений у сні — символ цілком однозначний: сновидицей жадає чоловічої уваги. Проте є думка, що подібний спосіб може позначати надмірне себелюбство. Щоб не ворожити даремно,, до чого сниться красавчик, пригадаєте не тільки основні моменти мрії, а й дрібні деталі, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Сновидіння, в якому незаміжня дівчина бачить красивого чоловіка з накачаним пресом і біцепсами, означає пристрасне бажання сновідіци отримати все і відразу. Він підморгує їй уві сні? Можна чекати несподіваного прибутку.

А ось незаміжньої дівчини бачити уві сні виродка — неприємний ознака, який означає зраду людини, якого вона вважала близьким другом або коханими.

Ким вам припадав красивий чоловік

Тлумачення сну, в якому ви кокетуєте з красивим чоловіком, може передбачати кілька подій, все залежить від того, ким саме він припадав вам уві сні, віщають сонники. Порівняйте:

 • Коханим — до сварки з ним в реальному житті, причому, через дрібницю;
 • Братом — до смутку чи до образи на родича за неувагу до вашої персони;
 • Колегою — очевидно, ви не байдужі до нього, але боїтеся зізнатися в цьому;
 • Босом — до неприємностей на роботі, винуватцем яких будете ви самі;
 • Іншому — він попросить вас про послугу або послугу;
 • Сусідом — до переїзду на нове житло або до зміни звичок, захоплень, кола друзів.
 • Красунчик-незнайомець: Від образи до небезпеки

  До чого сниться незнайомий красивий чоловік, повідає Східний тлумач. Наснилося, що незнайомий, але дуже симпатичний хлопець обіймає вас, і ви не противитеся цього? Це символ того що Вам не вистачає чоловічої уваги в реальному житті.

  Обіймати уві сні незнайому красеня у відповідь — знак несподіваної пропозиції, яке надійде вам незабаром, підказує сонник пастора Лоффа. А ось якщо Вам не хочеться його обіймати і ви намагаєтеся відсторонитися, то це сигнал про небезпеку. Будьте напоготові з незнайомцями.

  Знайомий «мачо» — ознака часу, витраченого марно

  Намагаючись пояснити,, до чого сниться мрія, в якій ви змушені цілуватися з молодим красивим чоловіком, який Вам подобається в реальності, сонник Цвєткова попереджає про те, що ви даремно витрачаєте час на цю людину.

  Наснилося, що ви не хочете цілуватися, але вас змушують обставини? Це знак хвороби, яка відніме у вас чимало коштів і нервів, не будучи при цьому небезпечною. Приснився хлопець, з яким вам довелося цілуватися, виявляв ознаки агресії, то припливи ніжності? Ви вагаєтеся з приводу прийняття важливого рішення, підказує сонник Лонго. Визначтеся, чого саме ви хочете.

  Негарний хлопчик пророкує як радість, так і печаль

  До чого сниться негарний, але доглянутий чоловік — питання двоїстий. Якщо уві сні ви бачите, що вам приділяє увагу негарний чорношкірий хлопець з красивою фігурою — це символ того, що історія, в яку ви потрапите, лише на перший погляд виявиться критичною. На перевірку всі виявиться набагато простіше.

  Вам довелося спати з чорношкірим чоловіком не надто приємної зовнішності? Це до пригод, на які ви будете довго вирішуватися. А ось, якщо уві сні хлопець з чорною шкірою, одягнений в чорне вас цілує на прощання, то остерігся приймати необдумані рішення, застерігає Місячний сонник.

  Приснився негарний чоловік, але сильний і шляхетний — в реальності ви надасте допомогу або підтримаю того, від кого відвернуться багато.

  Сонник красивий чоловік, до чого сниться красивий чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: