Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник красти гроші, до чого сниться красти гроші уві сні

До чого сниться красти гроші? Приснився сюжет — застереження від необдуманих вчинків, ризикованих операцій, невиправданих поспішних змін на роботі і вдома. Однак іноді подібне бачення уві сні обіцяє, як каже сонник, поліпшення взаємин, можливість стати лідером.

Попереду зміни

Таке сновидіння вказує на незаслужене отримання якихось благ. Постарайтеся позбутися від заздрості і бажання заволодіти тим, що вам не належить, оскільки можете мати неприємності.

Наснилося бачити, як вкрали паперові купюри? Згідно сонником, мають бути якісь зміни, а якими вони виявляться — залежить від вас.

Настане світла смуга, складуться хороші стосунки вдома

Паперові гроші красти уві сні означає: той, хто лежить дізнається про плани своїх недругів і зможе вчасно вжити заходів, щоб уникнути шкоди для себе.

До чого сниться красти великі паперові гроші? Сонник обнадіює: в сім’ї складеться сприятлива атмосфера.

Іноді бачення уві сні про крадіжку великих банкнот обіцяє наближення світлої смуги. Однак вона буде стосуватися не фінансів, а поліпшення взаємин зі знайомими, близькими людьми.

Не робіть ризикованих дій

Наснилося красти гроші, причому, багато? Сонник повідомляє: у вас є бажання, задовольнити які ніяк не можете, тому робите необдумані, ризиковані вчинки. Слід все ж взяти під контроль свою імпульсивність, інакше можна потрапити в неприємну ситуацію.

До чого сниться бачити, як вкрали їх несподівано для себе? Наяву втратите більшу суму. Крім того, у вас з’явиться підступний ворог.

Красти гроші уві сні у небіжчика по сонником означає: треба припинити займатися невиправдано ризикованими починаннями. Така діяльність може стати причиною втрати майна, великих збитків.

У кого крали?

Тлумачення сну враховує, у кого крали гроші:

 • Батьків — потреби в їх уваги, визнання ваших заслуг;
 • Друга, знайомого — ваш потенціал дозволить домогтися кращих життєвих умов, ніж зараз;
 • Подруги, сестри (для жінки) — ви їй заздрите, хочете бути такою ж успішною, але без зусиль;
 • Незнайомця на вулиці — станете лідером великого колективу;
 • Небіжчика — попереду великі неприємності.
 • Сонник Міллера: поводьтеся обережніше

  До чого сниться, ніби крали гроші? Наяву потрібно стежити за своїми вчинками більш ретельно, краще продумувати власні дії, оскільки над вами нависла якась небезпека.

  Не поспішайте з нововведеннями, переглянете ставлення до життя

  Бачити, ніби поцупили уві сні велику суму — потрібно побоюватися нововведень в бізнесі, оскільки вони можуть виявитися фатальними. Також не варто поспішати щось міняти на особистому фронті.

  Наснилося поцупити дрібну суму? Сонник попереджає: належить багато дрібних сварок, чвар. Придивіться до найближчого оточення, колективу на роботі (навчанні) — можливо, з деякими особами варто припинити спілкування.

  Взагалі поцупити гроші уві сні — своєрідний сигнал: наяву у сновидіння занадто мало внутрішніх ресурсів. Треба переоцінити власне ставлення до життя, постаратися змінити ситуацію, що склалася, знайти нову опору (матеріальну в тому числі).

  Сонник красти гроші, до чого сниться красти гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: