Сонник красиві очі, до чого сниться красиві очі уві сні

Приснилися гарні очі означають швидке майбутнє сновидіння. Згадайте, якого вони були кольору, і чи не було уві сні проблем із зором у того, чиї очі ви побачили. Хочете знати точно, до чого сняться такі мрії — згадуйте сюжет досконально, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

На думку сонника Міллера, побачені уві сні красиві очі — це попередження про те, що конкуренти під виглядом соратників готують вам «пастку». А якщо очі належали коханій людині, то це означає улесливого суперника, здатного розірвати ваш шлюб.

Побачили уві сні запалені очні яблука? Подібне бачення означає тривожні події. А якщо уві сні ви бачите одноокого людини, то стережіться зради друзів.

«Райдужна» палітра

Тлумачачи, до чого сняться красиві очі, особливу увагу зверніть на їх колір. Ось, наприклад, що пророкують деякі з них:

 • Блакитні — символ подарунка і корисного придбання;
 • Великі блакитні очі-блюдця — в життя увірвуться ніжні відносини;
 • Карі райдужки пророкують обман і зрада;
 • Чорні — до приємного проведення часу з таємничим незнайомцем;
 • Сірі — попереджають про лестощів;
 • Різнокольорові — символізують лукавство;
 • Зелені — знак набуття нових друзів.
 • Подарунок природи, або Від радості до обману

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, що у вас красиві очі зеленого кольору, порадує виникненням в життя таких якостей, як щирість, віра, гармонія. Але стережіться незнайомця з очима зеленого кольору — така мрія пророкує заздрість і ревнощі.

  Наснилися величезні очиська глибокого синього кольору? Це ознака великого розуму і розвиненою інтуїції, підказує сонник Езопа. Бачити, що ваші очні яблука мають сині райдужки і червоні білки — це ознака того, що, не дивлячись на наявність інтелекту, ви дуже сильно втомилися, причому втомилися морально. Наснилося, що сині оченята має ваша дитина — до набуття нового щирого друга і соратника.

  «Наведення краси», як символ відносин

  Дівчина уві сні підфарбовувала собі повіки і вії? На думку сонника Фрейда, це говорить про її прагненні отримати задоволення від сексу. Якщо очі нафарбовані красиво — то партнер її повністю задовольняє; а ось, змащений макіяж застерігає — відносини, що не приносять радість, необхідно припиняти.

  До чого сниться дівчині, що її красиві очі нафарбовані нерівномірно: один — яскраво, інший — блідо, пояснить Східний сонник. Нерівномірний макіяж говорить про легковажності його власниці.

  Очні проблеми — знак придбання, як фінансового, так і душевного

  Наснилося, що красиві очі псують величезні синці? Місячний сонник розповість,, до чого сниться подібне: вас чекає прибуток і вдале придбання. Причому, чим більше розмір «Фінгала», тим крупніше сума вас чекає.

  Бачити уві сні одноокого людини з дуже виразним і проникливим поглядом єдиного здорового ока — символ того, вас чекають важкі часи. І все через те, що ви дивитеся на проблему однобоко.

  Сонник красиві очі, до чого сниться красиві очі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: