Сонник котлети, до чого сниться котлети уві сні

Смачні, соковиті, з хрусткою скоринкою, ситні і тануть у роті — здогадуєтеся, про що мова? При такому описі, звичайно, можна багато чого собі уявити, але зараз мова піде про котлетах. Важко собі уявити, що є люди, які жодного разу в житті не пробували цей кулінарний шедевр. Ну, хіба що, вегетаріанці! Та й ті, скоріше за все, хоч разочок, хоч шматочок, але пробували м’ясні котлети. Рецептів цієї страви безліч: свинячі, яловичі, курячі, рибні, парові, заливні, рубані. Стоп! Давайте перенесемося з обителі Куліни, покровительки всіх кухарів і кулінарів, в царство Морфея, владики снів і сновидінь, і дізнаємося, які таємниці відкриває перед нами Доля, посилаючи в наші сновидіння котлети. До чого сниться це страва? Що чекає нас наяву, якщо уві сні ми ласували котлетками? Цікаво? Тоді озброїмося сонниками і вперед — до розгадки сновидінь про котлетах!

Смачно і ситно

Бачити уві сні котлети — в реальному житті, скоріше за все, ви намагаєтеся сісти на дієту, пояснює дане сновидіння сонник Міллера.

Є котлети у великій компанії — наяву вас запросять на якесь велике торжество, можливо ювілей або весілля.

Сниться, що ви годуєте м’ясними кульками собаку, кішку або інших тварин — до зустрічі зі старими друзями.

Наснилося, що ви пригощаєте котлетками когось — чекайте отримання прибутку. Можливо, ви підпишіть вдалий контракт, оформите вигідну угоду або керівництво оцінить ваші старання по заслугах і видасть премію, радує Місячний сонник.

Їсти котлети на самоті — знак того, що незабаром вам доведеться зіткнутися з безліччю дрібних проблем. Подобався смак страви — до матеріальних труднощів, не подобався — хтось спробує маніпулювати вами.

Котлетне асорті

Є курячі котлетки — до клопотів. Велика ймовірність того, що вам запропонують роботу вигідну, але дуже клопітку, з масою дрібних проблем, пророкує Весняний сонник.

Жінці приснилося, що вона робить рибні биточки — до вагітності. Чоловікові такий сон пророкує зміни в житті або збільшення в сім’ї, але не обов’язково у власній, це може бути племінник або онук.

Бачити овочеві зрази — наяву ви ризикуєте бути обманутим, попереджає Східний сонник.

Якщо вам приснилося м’ясне блюдо — в реальному житті хтось із друзів доставить вам великі неприємності. Якщо ви їх не вирішите незабаром, для вас все може закінчитися хворобою.

Смажити, варити, парити…

Сниться, що ви смажите котлети самі — в реальності вам має бути зустріч з людиною, яка вам неприємний. Спостерігали, як хтось інший готує котлетки — до невеликих, але несподіваним грошей. Ймовірно, це буде виграш в парі, лотереї, суперечці, передбачає сонник Цвєткова.

Готувати уві сні котлети на пару — ви зіткнетеся з агресією дуже жорстоку людину. Сонник рекомендує не вплутуватися в конфлікт, інакше все погано закінчиться для вас.

Сниться сон, в якому ви робите відварні биточки — до проблем в сім’ї, які зажадають негайного вирішення.

Смажити уві сні напівфабрикати з магазину — в реальному житті вам доведеться взяти на себе відповідальність за вчинок одного.

«Прикро, прикро, але — гаразд!»

Бачити сон, в якому ви приготували несмачні котлети — на шляху до досягнення цілей стоїть велика кількість дрібних труднощів.

Є протухлої рибний биток уві сні — в реальному житті ви приховуєте від оточуючих якийсь прикрий інцидент, передбачає сонник.

Наснилися смажені котлети, які дуже сильно пригоріли — почуєте про себе неприємні розмови.

Сняться пересоленное блюдо — в реальності ви не зможете протистояти чужої думки.

Наснилися котлети з неприємним запахом — наяву ви можете постраждати від пліток, які буде розпускати людина, що заздрить вашим успіхам, попереджає сонник.

Сонник котлети, до чого сниться котлети уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: