Сонник кіт кусає, до чого сниться кіт кусає уві сні

Твердження, що наснилося кішка — це символ ворога, вірно лише частково. Однак той факт, що після подібних мрій неприємності починаються сипатися на сновидіння одна за одною — незаперечна істина. Якщо ви бачите уві сні, що вас кусає кіт, то приготуйтеся в реальності вирішувати проблеми і позбавлятися від негативу, пророкують сонники, тлумачачи,, до чого сниться кусючий «Мурзик».

Пророцтва Міллера

Вороже налаштованого кота, сонник Міллера розглядає, як символ матеріальних проблем. Бачення про те, як кіт кусає, означає втрату солідної суми грошей.

А ось, якщо наснилося, що домашній котик немов зійшов з розуму — кусається і дряпається — означає конфлікт з коханим чоловіком.

Різномаста нявкати братія

Тлумачення сну про кусючих кішок багато в чому залежать від кольору шубки тварини. Згадайте, якого забарвлення був «хвостатий терорист» і поцікавтеся,, до чого сниться котяче «різнобарв’я». Отже:

 • Чорненький кошеня вкусив уві сні — не здумайте нікуди їхати в темний час доби;
 • Бачити, що вкусив біленький котофей — для вас краща стимуляція до роботи — конкуренція;
 • Руденький кіт кусає уві сні — чекайте підступу близьких людей;
 • Триколірна кішечка напала на вас уві сні і цапнув за палець — не довіряйте незнайомцям;
 • Смугастий кіт кусає всіх — везіння і невдачі будуть змінювати один одного.
 • Дикий кошак, як символ ворога

  До чого сниться сюжет про те, як наздоганяє і кидається манул, підкаже Східний сонник. Це попередження про наявність у вас ворога, здатного на все заради власних благ.

  Бачити уві сні себе прогулюються разом з дитиною, в той момент, коли з кущів вискочив переляканий очеретяний кіт — знак того, що ви своїми діями налякали конкурента і тепер він готуватися до атаки. Кошара шипить і кидається на малюка — в реальності ваша дитина відчуває на собі чиєсь негативний вплив.

  Домашній улюбленець — ознака зрад і зради

  Наснилося, що милий і лагідний кіт кусає вас і дряпає — дізнаєтеся неприємну правду про приятеля, пророкує сонник Нострадамуса. Котик покусав вас за руку — не варто надто довіряти колегам, вони можуть стати суперниками в боротьбі за вакансію.

  А ось,, до чого сниться сон, в якому вас покусав за руку білий домашній кошеня, на думку сонника Ванги: ви дуже боїтеся, що чоловік або коханий змінить вам. А ось якщо уві сні білий котейка не тільки кусає, а й дряпає вас за руку, то «стрибнути в гречку» закортить вам.

  Невдалий похід в зоопарк, або Несподівані відкриття

  Бачити уві сні, що ви, прийшовши в звіринець, підійшли до клітки з чорними кішками — пантерами — одна з яких примудрилася вас схопити зубами за ногу — уособлення вашого невдоволення своїм сексуальним життям, пояснює сонник Фрейда.

  Наснилося, що величезний чорний кіт кусає собаку, з якою ви прийшли в зоопарк? Ви будете визволяти одного з полону проблем, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Вуличні баталії вусатих-смугастих: Від потреби до благополуччя

  Якщо приснилося, що ви стали свідком того, як чорний кіт кусає рудого, то вас чекає весела гулянка в компанії, члени якої не будуть об’єднані якимись схожими якостями, пророкує сонник Білого Мага.

  До чого сниться бійка двох рудих «Васьок»? Хтось хитрістю «змішає» вам плани. А якщо один рудий котик загнав на дерево іншого такого ж — це означає, що проявивши наполегливість і показавши непересічність характеру, ви зумієте досягти процвітання.

  Сонник кіт кусає, до чого сниться кіт кусає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: