Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кіт, до чого сниться кіт уві сні

Милий, ласкавий і пухнастий кіт живе практично у кожного в квартирі або в будинку. А яке значення має сновидіння, в якому ви побачили цього домашнього улюбленця? Наш сонник розповість,, до чого сниться це тварина, і які події можуть відбутися, якщо уві сні ви побачили кішку.

Тлумачення снів за участю котів

За ведичної сонником бачити уві сні кота — поганий знак. В оточенні людини, який побачив таке сновидіння, можуть виявитися шахраї і зрадники, які на момент бачення ховаються за дружньою маскою.

Малий Велесов сонник інтерпретує те, до чого сняться коти, як ознаку небезпеки. Потрібно дуже обережно ходити по пустельних нічних вулицях, не виключено, що вас хочуть обікрасти.

Приснився кіт по сонником Міллера — сигнал, що передвіщає невдачу. Але вам вдасться уникнути поганого повороту подій, якщо ви вб’єте це тварина, або відженете якнайдалі від себе. Якщо ваша професія пов’язана з торгівлею, то потрібно працювати не покладаючи рук, адже побачити уві сні кота — попередження сонника про заздрість конкурентів, які так і норовлять зіпсувати бізнес.

Російський народний сонник інтерпретує те, до чого сняться коти і кішки в залежності від статі сновидіння. Нахабний і товстий котяра уві сні, попередження про те, що чоловік планує зраду. Тоді що означає кошеня уві сні для чоловіка? Як то кажуть, кішка гуляє сама по собі, і таке сновидіння за прогнозами сонника, свідчить про зустрічі з прекрасною, але дуже незалежною і норовливої ​​незнайомкою.

Сімейний сонник дає таке тлумачення сну — якщо кіт білий, то можете очікувати вигідну покупку, чорне тварина — символ втрати і марнотратства. Якщо його побачила незаміжня жінка, то сонник віщує їй довгоочікувану зустріч з судженим.

Що значить якщо сняться коти по сонником Азара? Це сновидіння радить придивитися до оточуючих людей. Можливо, який-небудь приятель усіма силами намагається втертися до вас в довіру, робить компліменти, надає увагу, але насправді він розпускає неприємні чутки за спиною.

Значення сну кіт по сонником Медеї трактується як наявність в людині підсвідомого інтуїтивного відчуття, і обіцяє нестабільність ситуації, що склалася. Асоціювання себе з кішкою — несвідоме прагнення до чуттєвості, ніжності, сексу.

За сонником Хассе бачити вві сні я багато котів, які оточують вас — сигнал того, що ваші знайомі лише створюють видимість дружби і участі. Насправді, їм абсолютно байдуже ваш добробут, і вони при першій нагоді зрадять вас.

Коти і кошенята уві сні за передбаченням сонника мають подвійне значення. Доросла кішечка — символ сексуальності, а кошенята — знак самотності і безпорадності. Поєднавши ці два тлумачення можна розсудити сновидіння як підсвідоме прагнення до любові, але і боязнь цього почуття.

Кот в воді — як боротьба двох протилежностей. Рідко це тварина любить плескатися у водоймі, тому трактування сонника однозначна — ви потрапите в незручну ситуацію, і від її наслідків вам потрібно буде дуже довго позбавлятися.

Два кота підсилюють негативність сюжету. Ця тварина як символ лестощів, брехні і лицемірства, проявиться в життя дуже скоро. Сонник пророкує обман, який надовго виб’є вас із колії. Навпаки, собака і кіт уві сні, згідно з трактуванням сонника, означають, що вірні друзі захистять вас від підступів ворогів і ворогів.

Всі тварини сімейства котячих тісно пов’язані з потойбічним світом, і тому те,, до чого сниться покійний кіт тлумачиться сонником як зв’язок з потойбічним світом, і попереджає берегти своє здоров’я, і ​​здоров’я рідних і близьких людей.

Що означає сон коти в будинку? Сонник застерігає від лукавих друзів. Вони вже міцно увійшли в життя, але при більш вигідній пропозиції з радістю здадуть вас, тому не підпускайте до сімейного вогнища людей, які викликають недовіру.

Кішки в дії

Кішка найчастіше символізує ворога, недоброзичливця, або просто заздрісника. Але от якщо в сновидінні втік кіт, і це сталося після того, як ви його прогнали, значить в реальному житті ви позбудетеся від підступів ворогів такі прогнози дає сонник.

Якщо кіт їсть рибу уві сні, то ви можете втратити приємних звісток з вини ворога, але коли він зловив миша уві сні, і якщо тварина належить вам, то можете очікувати величезного прибутку і достатку.

Коли кіт розмовляє уві сні, то по тлумаченню сонника, це може означати лише одне: у вашому житті не вистачає чуттєвих насолод, ви відчуваєте себе самотнім і безпорадним, і внутрішні переживання дають про себе знати такою фантастичною картинкою.

Якщо в царстві Морфея вас подряпав кіт, то наяву ця картинка передвіщає неприємності, які будуть турбувати вас тривалий час, і навіть принесуть проблеми з психічним здоров’ям. Якщо кіт дряпає вас, то це попередження сонника про те, що потрібно будь-що-будь опиратися обставинам, що склалися, і тоді проблеми відступлять, варто лише проявити витримку і терпіння.

Кілька двозначне тлумачення дає сонник сюжету, де кіт напаскудив в будинку, або на ліжко. Людини, який побачив сон чекає розчарування, але завдяки цьому в ньому прокинуться нові сили, які приведуть його до добробуту.

Однозначне тлумачення дає Велесов сонник того, що позначає якщо кіт вкусив молоду дівчину. Незабаром вона буде розчарована в своєму улюбленому, так як він вчинить зраду, змінить. А якщо кіт кусає чоловіка, то він піддасться наклепі і гонінням.

Коли коти б’ються уві сні, можна наяву чекати дрібних невдач, які виведуть з рівноваги будь-якої людини. Але не варто засмучуватися, неприємності будуть не такими серйозними, як здавалося на перший погляд, по прогнозам сонника, незабаром всі справи підуть на лад.

Покалічені коти

Якщо жива і здорова кішечка, згідно з трактуванням сонника, найчастіше символізує підступи ворогів, то скалічені тварини — це практично завжди сприятливий сигнал. До чого сниться поранений кіт? Цей сюжет позначає, що конкуренти втрачають свої позиції, завдяки рішучим діям.

Але ось кіт в крові — несприятливий прогноз сонника. Ваш близький родич постраждає через таємного ворога, і вам доведеться взяти участь в його реабілітації. А кіт без хвоста уві сні — це загроза втрати незалежності сновидцем.

Бездомний, старий і хворий кіт — це символ нездійснених бажань. Така картинка, передрікає звістки про погіршення в справах, бізнесі, і, отже, зменшення матеріальних засобів і добробуту таке тлумачення сонника.

Що означає бити кота уві сні? Як би ви не старалися, ваші потуги ніхто не оцінить, за прагнення до мети вам відплатять невдячністю і докорами. А ось душити кота — непоганий знак. Це означає, що ви робите все спроби, щоб не розпускалися плітки і чутки навколо вашої персони.

Убити в сні кота — до розпізнавання ворога і пліткаря наяву. Крім цього, ворога чекає заслужене покарання в рамках закону, яке вони незабаром понесуть у всій повноті.

Сонник інтерпретує в залежності від ситуації то,, до чого сниться дохлий кіт. Це може бути знаком того, що ви з усіх сил боретеся з поганими рисами свого характеру, і вже зовсім небагато часу залишилося, поки ви зможете назвати свій характер ідеальним.

До чого сниться смерть кота? Сонник Езопа тлумачить такий сюжет як негативний. Ви незабаром дізнаєтеся про важку хворобу близької людини, і це буде для вас важким ударом. Але те,, до чого сниться померлий кіт, якого ви самі вбили — знак закінчення боротьби з недоброзичливцями. Незабаром вони відступлять, залишивши для вас місце під сонцем.

Попередження нашої підсвідомості про те, що потрібно терміново розібратися з накопиченими справами, інакше життя може круто розвернутися проти вас — ось, до чого сниться мертвий кіт по тлумаченню идиоматического сонника. До чого сниться голова кота? Це сигнал прийдешніх змін в житті. Причому, тільки вам вирішувати якими вони будуть — поганими чи хорошими, змінити свою долю тепер в ваших силах.

Кішки різні

До чого сниться домашній кіт, який лащиться і муркоче біля вас? В оточенні є підлабузники, які домагаючись вашого розташування, мають при цьому корисливу мету, яка може нашкодити вам.

Бачити уві сні кота великого — це знак того, що конкурент набирає авторитет, і є дуже сильним ворогом, і що б з ним впоратися, знадобляться всі сили. А, до чого сниться кіт жирний? Вгодоване тварина за передбаченням сонника являє собою символ неповороткість, лінощів і бездіяльності недоброзичливця. Проявивши хоч дещицю завзятості ви з легкістю зможете з ним впоратися.

Так само сонник інтерпретує те,, до чого сниться товстий кіт — як уявне відображення уявлення про конкурента, але воно може бути оманлива, можливо, ворог лише зачаївся на час, а сам розробляє стратегію захоплення влади.

Величезний кіт уві сні позначає, що ваші уявлення про ворога занадто перебільшені, ви сильно боїтеся його, що б здійснювати будь-яку дію, але не забувайте, що розмір не головне, головне — наполегливість і воля до перемоги.

Пухнастий кіт білого кольору уві сні молодої дівчини попереджає про те, що її можуть заманити в пастку, але проявивши здоровий глузд вона зможе уникнути розорення, що не потрять честь в очах оточуючих.

Символізує по трактуванні сонника підступного спокусника кіт гарний, доглянутий, гладкий. Остерігайтеся, людина, яка доглядає за вами, не такий простий, як здається. Якщо ж це блохастий кіт, і він приснився жінці, то це означає наклеп і плітки з боку суперниць, які можуть серйозно похитнути сімейне життя, або відносини з коханим.

Ще блохи на кошеня можуть позначати те, що прийдешні події сильно підвищать добробут конкурентів, і це згубно відіб’ється на бізнесі. А якщо ці дрібні комахи ще й стрибають на вас, то успіх конкурентів принесе вам невпевненість в собі, невіра в свої сили. Ласкавий кіт, який уві сні п’є молоко, обіцяє появу нового друга, який буде ніжно і трепетно ​​ставитися до вас, без фальші і обману. А мокрий кіт уві сні пророкує ситуацію, яка настільки вразить сновидіння, що він випробує справжній ірландець, і може навіть нашкодити собі.

До чого сниться зниклий кіт? Якщо це був справжній улюбленець, про який ви сумуєте і сумуєте, то сновидіння лише відображає внутрішні переживання, які потім виливаються такою картинкою уві сні.

Вороги будуть проявляти шалену силу, щоб перешкодити вам досягти заповітної мети, такий розвиток подій обіцяє скажений кіт уві сні. А, до чого сниться злий кошеня? Це знак невдоволення ворогів добробутом сновидіння. Його оточують заздрість і обман, і дуже складно буде розпізнати, хто з оточення — справжній друг, а хто лише втілюється.

До чого сниться говорить кіт? Він означає невлаштованість сексуального життя людини, якій приснився такий сюжет. Потрібно переглянути своє ставлення до протилежної статі, перестати боятися невдачі, і тоді такі сновидіння стануть рідкістю.

Коти різних кольорів

Багато сонники вважають, що повна трактування сновидіння неможлива без дрібних деталей, і такою дрібницею є забарвлення кішок уві сні. Наприклад, то, до чого сниться кіт смугастий — знак буденності і невинахідливого ваших недоброзичливців. Вони не здатні хоч якось захистити вас від бажаної мети.

До чого сниться сірий кіт, який уві сні перегородив вам шлях або перебіг дорогу? Це знак стабільності і сталості. Тобто в житті все залишиться на своїх місцях, і не варто планувати будь-які зміни в бізнесі — вони не проваляться, але і не принесуть великого доходу.

Синій кіт уві сні — це подвійно небезпечний сигнал сонника про підступи ворогів. Поєднання двох сильних негативних символів — синього кольору — символу смертельної загрози, і представника сімейства котячих — знака підступів ворогів.

Особливо любимо домогосподарками забарвлення котиків кремового кольору з кавовими лапками і носиком — сіамський, трохи агресивний, але все ж обожнюваний домашній улюбленець. До чого сниться сіамський кіт? Це символ любовного потягу до протилежної статі, а так же сигнал підсвідомості про відсутність ласки і чуттєвих насолод в житті сновидіння.

Дії з кішками

Гладити кота уві сні, при тому, що він сидить на колінах у людини побачив сон — пророкування сонника про підступну і лицемірною жінці, яка порушить всі його плани, надійде нечесно, обдурить.

До чого сниться кіт на руках? Погана людина втягне вас у аферу, а потім звалить на вас всю провину, так що уникайте слизьких пропозицій, і життя піде своєю чергою. Ще тримати кота на руках — символ того, що ви занадто близько підпускаєте малознайомих людей, вони цілком можуть виявитися тими, хто бажає вам зла.

Мити кота уві сні — до великого заходу по боротьбі з конкурентами наяву. Те,, до чого сниться купати кота, інтерпретується сонником як бажання швидше розібратися з усіма нюансами вашого заняття, і сміливо йти далі, не звертаючи уваги на дрібниці.

Уві сні кота годувати — безліч приємних і пам’ятних моментів наодинці з коханою людиною, але якщо кіт їсть миша, побережіть свої нерви, в житті можуть Наталі погані часи, які несуть з собою дрібні сварки, конфлікти, і навіть можливо розставання.

Незалежність і зухвалість кішечки в повну міру асоціюється зі сновидіннями, і сюжет, де кіт нападає на сновидіння, по тлумаченню сонника, обіцяє напружені відносини з недоброзичливцями, який намагаються вступити у відкритий конфлікт.

Розмовляти з котом уві сні — символ самотності, потреби в спілкуванні, любові і ласки. А якщо вагітній жінці уві сні довелося народити кота, то сонник може пояснити таку картинку лише як підсвідомі страхи сновідіци, яка хвилюється за майбутнього дитинчати.

Уві сні втратити кота сонник тлумачить як самоусунення проблеми з життя, але ось тривожне відчуття, від того, що вона може повернутися, буде довго хвилювати вас. До чого сниться шукати уві сні кота? Ви самі йдете на конфлікт зі своїми суперниками, подумайте, а чи гідні вони вашого такої пильної уваги, і головне, чи гідні ви здійснювати низькі вчинки?

Ловити кота уві сні — зіткнення з егоїстичним, зарозумілим і волелюбним людиною, з яким так і не вдасться налагодити хороші відносини. А ось якщо вам довелося врятувати кота уві сні, то очікуйте підйом в сфері бізнесу, адже там ви відчуваєте себе максимально комфортно.

Сонник кіт, до чого сниться кіт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: