Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коридор, до чого сниться коридор уві сні

Коридори, кухні, кімнати, вітальні, спальні, балкони… Так багато різних приміщень, і кожне по-своєму необхідно! Ось уявіть, наприклад, що в квартирі немає кухні, або туалету, або ванної кімнати — жахливо незручною була б життя в таких умовах. Так, ми діти прогресу і комфорту, в більшості своїй. Заблукати в сплетінні кімнат і переходів практично ніхто не боїться. Інша справа, якщо вам наснився кошмар, в якому ви ходите по нескінченних коридорах і не можете знайти вихід! До чого сняться подібні сновидіння, що підсвідомість намагається розповісти нам нічними видіннями, знають мудрі сонники. Давайте запитаємо у них ради, як бути, якщо уві сні ви раптом увійшли в темний коридор і не знаєте що робити далі!

Темні страшні коридори

Приснився довгий темний коридор, в який вам потрібно увійти — в реальному житті сон означає, що ви стоїте на роздоріжжі життєвих доріг. Вам належить зробити нелегкий вибір, і ви переживаєте, що помилитеся. Зважте всі «за» і «проти» і вибирайте сміливо, радить сонник Міллера.

Бачити уві сні похмурий вузький прохід покинутої будівлі, за яким ви ходите і щось шукаєте — ви потрапили в складну ситуацію, з якої самостійно вибратися буде дуже складно, попросіть допомоги друзів.

Ходити по червоному довгому проходу з миготливими лампочками — будьте обережні, попереджає сонник, вам загрожує якась небезпека.

Приснився похмурий коридор лікарняного моргу — сон-провісник нездужання або хвороби. Будьте уважні до свого здоров’я, прийміть профілактичні заходи.

Сниться сон, в якому ви йдете по дуже вузькому проходу з однієї кімнати в іншу — вас чекає важкий період життя, але якщо уві сні ви знайшли вихід, в реальному житті все налагодиться дуже швидко і без серйозних наслідків.

Красиві галереї

Наснилося, що ви гуляєте по світлому сонячному коридору з вікнами і дверима — вас чекає визнання на робочому місці, можливо навіть, підвищення по службі або премія.

Йти по довгій білосніжній галереї — тлумачення сну у всіх сонниках практично збігається: вас чекає успіх в особистому житті. Якщо у вас є сім’я, вас чекає затишок і гармонія, якщо ви самотні — зустрінете свою половинку.

Наснилося, що ви біжите по світлому коридору лікарні — вас чекає міцне здоров’я або швидке одужання, якщо ви хворієте в даний момент, обіцяє сонник.

Бачити уві сні, як за великим широкому коридору туди-сюди ходять люди — до гучної і хмільний вечірці в компанії друзів і близьких.

Сниться, що ви прогулюється по переходу з дзеркальними стінами — незабаром ви зустрінетеся з людиною, який був вам дуже дорогий, але з якихось причин ви перестали спілкуватися. Можливо, це буде друг дитинства або однокласник.

Заблукає в переходах

Заблукає уві сні в лабіринті похмурих вузьких проходів з дверима, бігати по ним з криками про допомогу — ви зробили невірний крок в реальному житті, про що дуже жалкуєте. Перестаньте себе накручувати і терзати, скоро все увійде в норму, дає надію сонник.

Сниться, що ви шукайте, як вибратися з темних коридорів гуртожитку — вам належить спілкування з сусідами, на жаль, воно не буде приємним. Можливий конфлікт.

Бродити по білим переходам без вікон і дверей і не знаходити виходу — побережіть ваші гроші, радить сонник. Вам, як видно, доведеться необдумана трата великої суми. Не поспішайте, то, на що ви захочете витратитися, зовсім скоро вам перестане бути необхідним.

Сниться, що ви шукаєте вихід з широких коридорів, в яких ведеться ремонт — наяву, можливо, вам також належить ремонт. Тільки не починайте все міняти кардинально, зараз для цього не найкращий період, радить сонник.

Сонник коридор, до чого сниться коридор уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: