Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корабель тоне, до чого сниться корабель тоне уві сні

Уві сні нам часто приходять бачення, сенс яких можуть пояснити сонники. Те,, до чого сниться той чи інший сон було помічено багатьма людьми. Наприклад, якщо присниться, що корабель тоне, то слід бути гранично обережним — це знак, того що незабаром Ви зіткнетеся віч-на-віч з неприємностями.

Взагалі суду символізують зміни і виконання бажань, а також подорожі по спокійним чи ні хвилях життя. До того ж якщо Ви самі керуєте морським судном, це характеризується, як володіння великими можливостями, ніж наприклад їзда на поїзді.

Корабельні аварії

Згідно сонником Міллера нічні образи про кораблях обіцяють відкриття грандіозних можливостей і початок бурхливого періоду життя. Якщо ж сниться, що уві сні корабель тоне, марно борючись з хвилями, то це пророкує невдачу в комерційних справах. Більш того, Ви наяву будете безуспішно прагне приховати якусь інтригу, а Ваші партнери спробують Вас обдурити.

Якщо приснився військовий есмінець, то це віщує розлуку з рідною країною або близькими. Бачити уві сні підбитий військовий корабель означає політичну інтригу.

Ви на борту

Пояснюючи, до чого сниться, якщо Ви самі уві сні перебуваєте на борту тонучого корабля, сонники сходяться, що це означає, що в реальному житті Вас чекає небезпечний поворот в справах, а Ваші недоброзичливці зможуть скористатися цим.

Значення того,, до чого сниться таке нічне бачення для людини, що складається в шлюбі, сонники визначають, як можливу зраду з боку чоловіка.

Сонники одностайні в тому,, до чого сниться тоне піратське судно. Це провісник перемог над усіма негараздами і труднощами, успіх в особистих справах.

Смерть в корабельній аварії

Якщо приснилося, що в момент, коли корабель тоне, Ви загинули, то в повсякденному житті Ви проявите незвичайну волю до життя і прагнення до успіху і слави. Інша інтерпретація такого сну — від Вас відвернутися родичі, якщо Ви не виявите турботу про них у важку хвилину.

Якщо ж привиділося, що інші люди потрапили в лихо на воді, то це вісник банкрутства, фінансового краху і загального ганьби. Наяву Ви спробуєте втекти від цього, але нічого не вийде.

Якщо приснилися жертви морської катастрофи це недобрий знак, можливо, Вам доведеться доглядати за хворою людиною. Ймовірно, це буде хтось із родини або близьких друзів. Як і корабельна аварія, хвороба трапиться раптово.

Погодні явища

Якщо корабель тоне в шторм, це передрікає складності у всіх сферах життя. Все буде відбуватися з рук геть погано, а життя буде здаватися, що тріщить по швах. Але не варто сумувати, це лише тимчасове явище і скоро життєві шторму вляжуться.

Якщо уві сні корабель тоне в гарну, ясну погоду, то таке сновидіння сонники відносять до провісників несподіваною біди. Чекати загрози треба з усіх боків, так як абсолютно не ясно, звідки вона прийде.

Сонник Фрейда

За версією цього автора корабель — символ жіночого начала і жіночих статевих органів. Якщо сниться сон про те, то корабель тоне, то це вказує на те, що сновидіння мучать кошмари залишитися бездітним.

Якщо чоловікові приснилося подорож на кораблі, то це вказує на його страх померти під час сексу, а для жінки страх загибелі будь-якої родички. Якщо чоловікові присниться корабель з боку, то це характеризує його сексуальне життя, як гармонійну. Для жінки таке сновидіння — знак занепокоєння про відносини з коханою.

Сонник корабель тоне, до чого сниться корабель тоне уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: