Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корали, до чого сниться корали уві сні

До чого сняться корали? Такий знак уві сні обіцяє подія, що запам’ятовується, позитивні емоції, приємний сюрприз. Але також обіцяє випробування, печаль, сльози. Важливо пригадати, наскільки великим він був, а також що з ним робили — радить сонник.

Яскраве свято, невеликі складнощі

Наснилося бачити рифи з коралів? Сновидіння обіцяє: незабаром відвідайте якесь яскраве захід, який принесе радість. Крім того, там ви познайомитеся з цікавими особистостями, і ці знайомства можуть виявитися дуже корисними згодом.

Коралові рифи на морському дні уві сні віщують, згідно сонником, невелике випробування. Однак від нього буде залежати подальший розвиток подій, тому докладете максимум зусиль, щоб гідно його подолати.

Міцна дружба, приємні емоції

До чого сниться бачити красиві коралові гілочки різного кольору? Це означає: ваша дружба витримає випробування часом і тривалими розставаннями.

Сонник рекомендує пригадати, наскільки великими були корали. Чим більше гілка — тим більше позитивних емоцій отримає той, хто лежить.

Готуйтеся зустрічати родичів і долати неприємності

Побачити їх уві сні в своєму будинку — незабаром приїдуть далекі родичі. Якщо коралів будинку було занадто багато — родичів також виявиться більше, ніж очікувалося.

Наснилося надягати намиста з коралів? Мають бути неприємності в особистому житті. Постарайтеся не падати духом.

Подарунок, радість, вірність

Бачити намиста з них уві сні означає: незабаром отримаєте від одного цінний подарунок. Можливо, це виявиться річ, яку ви вже давно хотіли мати.

До чого сниться намисто з червоного коралу? Сонник обіцяє: попереду незабутня подія. Можливо, воно почнеться не надто вдало, але залишить чудові враження.

Довелось доставити з-під води на сушу уві сні білий корал? Наяву таке бачення обіцяє вірність, щасливе кохання.

Приснилися гарні корали, згідно сонником, віщують сплячому велика кількість майна, заможність.

Червоні означають швидке отримання доброї вістки або радість, доставлену близькими людьми.

Обережніше: попереду печаль, самотність

Чорні корали уві сні попереджають про нещастя, печалі, майбутніх сльозах. Також бачення вказує: попереду складне випробування, ймовірність благополучного результату якого дуже мала. Однак не варто опускати руки: треба боротися до останнього. Навіть якщо впоратися з ним не вдасться, ви знайдете новий цінний досвід.

Наснилося побачити речі, покриті ними? Сонник називає такий сюжет несприятливим знаменням. Сплячого чекає забуття, туга про минулий і за втраченим, гіркоту самотності.

Дії з ними

Залежно від ваших дій можливе різне тлумачення сну:

 • Бачити зростаючі — радісна зустріч;
 • Відламувати — вас спробують втягнути в якусь аферу, але ви не піддастеся;
 • Дарувати комусь — організувати спільну справу з друзями;
 • Отримати в подарунок — через погане самопочуття відмовитеся від вигідної пропозиції;
 • Шліфувати — відновити мир з одним.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сняться кольорові корали? Це символ дружби, яка завжди підтримає і допоможе. Білий же застерігає від невірної любові.

  Сонник корали, до чого сниться корали уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: