Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник конюшина, до чого сниться конюшина уві сні

До чого сниться конюшина? Ця рослина уві сні має дуже сприятливу трактування. Попереду успіх, прибуток, процвітання, благополучні справи і відносини. Сновидіння обіцяє виконання заповітного бажання, вдале використання можливостей. Але іноді символ попереджає про складнощі, жалях — говорить сонник.

Успіх, хороша прибуток

Приснилося рослина часто обіцяє благополуччя, успіх, гарний прибуток. Але щоб досягти цього, потрібно докладати зусиль.

Бачити чотирилисник уві сні означає: удача супроводжує вам. При цьому важливо не забувати дякувати долі за отримання бажаного.

До чого сниться зривати чотирилисник? Сонник обіцяє: людина зможе вдало скористатися з’явилася можливістю. Навіть найменший шанс він використовує як треба.

Прекрасне здоров’я, щастя

Знайти чотирилисник віщує відмінне здоров’я, а також величезний потенціал для роботи, творчості. Чи вдасться втілити в життя найсміливіші ідеї.

Приснився трьохприватний лист трактується сонником як знамення благополуччя в особистому житті; чотирилисник — удачі в справах, бізнесі; а пятілістнік — слави і багатства.

Чоловікові, який вирішив одружитися, бачити лист конюшини уві сні — відмінне ознаку. Обраниця стане гарною дружиною, прекрасною матір’ю — господарської та турботливою. Будь-які сумніви можна відкинути.

Забезпечите собі надійну базу, здійсните плани

До чого сниться садити конюшина? Сонник підказує: ви своїми діями забезпечуєте собі надійну базу для майбутнього успіху. Це стосується не тільки якихось справ, що несуть матеріальний результат, але також спілкування, вміння заручитися підтримкою людей.

Приснилося рослина обіцяє приємні життєві повороти, сприяння обставин, а крім того — повне задоволення з приводу здійснення планів.

Бачили, як по Конюшиновий лузі уві сні йде хтось знайомий? Це означає: йому буде супроводжувати удача. Не варто заздрити, адже і вам бачення не несе поганих ознак.

Можливі складності, жалю

Засохле рослина попереджає про марність зусиль. Сновидіння як би рекомендує ще раз перевірити свої плани — можливо, їх слід переглянути.

Уві сні побачили, як його косять? Сонник попереджає: незабаром пошкодуєте, що упустили шанс зробити кар’єру.

Що довелося робити?

Тлумачення сну враховує ваші дії:

 • Дивилися на конюшина — подружня вірність;
 • Вдихали його аромат, перебуваючи на квітучому лузі — впораєтеся з дуже складним завданням;
 • Гуляли там босоніж — гармонійні відносини в сім’ї;
 • Зривали — добрий вчинок, досконалий вами, викличе повагу;
 • Міцно спали на ньому — коханий (кохана) сильно розчарує.
 • Сонник Міллера: здійсняться мрії

  До чого сниться гуляти по пахуча квітучому Конюшиновий полю? Сновидіння дуже сприятливо: незабаром здійсняться найзаповітніші бажання сплячого.

  Отримайте багатий урожай, великий прибуток

  Бачити квітуче конюшинове поле уві сні селянам віщує відмінний урожай. Молодим людям і дівчатам бачення обіцяє несподіване багатство.

  Приснився квітка конюшини? Сонник обнадіює: це символ процвітання. Справи будуть просуватися досить успішно і принесуть відмінний результат. Сновидіння обіцяє забезпечене майбутнє.

  Багато конюшини — знамення великого прибутку. Постарайтеся розпорядитися нею з розумом, вклавши в вигідна справа.

  Сонник конюшина, до чого сниться конюшина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: