Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кишки, до чого сниться кишки уві сні

Побачити уві сні кишки — не дуже приємне видовище, особливо якщо ці нутрощі ваші. Найчастіше вони обіцяють сплячій людині захворювання травного тракту, однак бувають і винятки. До чого сняться кишки свої і чужі, і як уникнути неприємностей, підкаже сонник.

Внутрішній «світ» або Бережіть здоров’я

Наснилися красиві, цілі кишки — переглянете свій раціон і перевірте травну систему, можливо у вас з нею проблеми, пророкує сонник Міллера.

Бачити уві сні брудні нутрощі людини — поганий знак. Подібне сновидіння обіцяє сплячій людині сильну і затяжну хворобу. Не варто допускати, щоб легке нездужання перейшло у важку форму.

Людські кишки, переплутані і зав’язані у вузли, обіцяють сплячій людині проблеми з дихальними шляхами і носоглоткою, говорить сонник міс Хассе.

Своє нутро як символ невдачі

Наснилися свої власні кишки, що звисають на животі — вас чекають неприємності, попереджає Місячний сонник.

Сниться сон, що ви вправляти свій випав назовні кишечник — ви не станете слухняні ради своїх друзів і через це потрапите в біду, прислухайтеся до чужої думки хоч іноді.

Витягати з власного живота кишки, щоб розправити їх і вставити назад — не довіряйте нікому, інакше підхопите обтяжливі клопоти і турботи, радить сонник Нострадамуса.

Кишки тварин — до фінансових втрат

Бачити уві сні вміст організму дрібної домашньої тварини: кішки, собаки і т. п. — до дрібних фінансових втрат.

Наснилися тельбухи риби — вас чекають неприємності, пов’язані з чужими грошима.

Побачити уві сні пташині потрухи — гроші не будуть у вас затримуватися, вони будуть «відлітати», не встигнувши з’явитися.

Бачити нутрощі великої рогатої худоби — проблеми з грошима будуть мати затяжний характер. Не витрачайте великих сум і не робіть необдуманих покупок, радить сонник Ванги.

Смачна страва — радість скоро до вас прийде

Сниться сон, в якому ви робите ковбасу, набиваючи кишковий міхур фаршем, — обіцяють вам швидке збагачення, і радість з цього приводу буде величезною.

Наснилося, що ви варите юшку і крім рибних голів кладете туди і тельбухи риби — в реальному житті ви почуєте радісні новини про свого друга, радує Весняний сонник.

Бачити уві сні, що ви миєте потрошки тварин, щоб приготувати їх — наяву у вас з’явитися конкурент, який бажає вам зла, але ви зумієте його здолати.

Варити їжу з людських кишок — в реальності вас чекає велике щастя, якого ви досягнете ціною великих страждань.

Анатомія людини — знак протиріч

Товста кишка, побачена уві сні, символізує вашу внутрішню боротьбу із самим собою. Ви стоїте на роздоріжжі і не знаєте, як вам слід вчинити.

Сниться тонка кишка — в реальності ви не хочете погоджуватися з думкою більшості, і весь час робите все наперекір. Це може принести вам непотрібні клопоти, пов’язані з людськими відносинами.

Бачити апендикс, який лікар вирізав у людини — вам вдасться позбутися від помилок минулого, які не давали вам спокійно жити, пророкує Східний сонник.

Пряма кишка, що випадає з заднього проходу — знак вашої невпевненості в тому, що ви потрібні своїм близьким. Ви відчуваєте себе обділеним їх увагою, і вам це приносить душевні муки.

Сонник кишки, до чого сниться кишки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: