Сонник кит, до чого сниться кит уві сні

Кіт — мешканець морських глибин, який не може не захоплювати своїм зовнішнім виглядом. Сонник радить звернути увагу на його поведінку в сновидінні. Наприклад, езотеричний тлумач досить екзотично пояснює,, до чого сниться це істота. Побачити уві сні подібне — значить отримати можливість увійти в контакт з ноосферою.

Кіт білого кольору

До чого сниться така істота, пояснює Езоп. Сонник Езопа підкреслює, що білі кити тримаються особняком серед своїх інших побратимів. Це означає, що побачити подібний сон — вже само по собі удача, якої ви, безсумнівно, гідні.

У той же час сновидіння не заперечує можливості цю удачу злякати. Тлумач радить не боятися змін, так як сон про білих китів символізує чистоту і незламність. Приснилося обіцяє, що в житті скоро відбудеться виняткова подія і, цілком можливо, мова йде про весілля.

Не виключено, що щастя поруч просто в даний момент ви не помічаєте його.

Зграя косаток

Якщо приснилися непросто кити, а зграя косаток, тлумачення набуває дещо інший відтінок, адже ці створіння — хижаки те саме акулі.

Універсальний сонник обіцяє, що незабаром ви отримаєте привабливу пропозицію, а от приймати його чи ні — вирішувати вам.

Сонник Гришиной попереджає сновидіння про майбутні тривоги і клопотах, але в той же час залишає шанс вирулити ситуацію, що склалася в свою користь.

Цей сон нагадує про те, що слід розраховувати свої сили, не розкидатися порожніми обіцянками і по можливості не зневажали.

Якщо сниться, що косатки оточили судно, слід очікувати насмішок і пліток навколо вашої персони. Втім, нехай вас не засмучує сновидіння, головним героєм якого виявилося настільки недобре морська тварина: раз про вас говорять, значить, ви заслуговуєте на увагу оточуючих.

Плавати з ним

Якщо уві сні вам представився шанс плавати з морським гігантом у відкритому морі, розглядайте це як знак прийдешніх змін, причому в кращу сторону, правда, буде потрібно докласти певних зусиль для їх здійснення.

Сонник Странніков також попереджає, що оскільки вам примарилося Боже створіння воістину велетенських розмірів, слід очікувати не менш грандіозних за своєю значимістю подій.

Майбутнім мамам такий сон віщує благополучні пологи і поява на світ здорового малюка.

Якщо вам приснилося, що на вашу пропозицію поплавати кит відреагував досить недружелюбно, це попереджає про можливі проблеми або перешкоди в справах.

Різні тлумачення

Доброзичливо налаштовані кити є провісниками подій таких же великих масштабів, як вони самі. Італійський сонник вважає, що ці істоти обіцяють несподівану допомогу, яка виявиться дуже до речі або доленосну зустріч.

А ось до чого сниться, якщо кит показав хвіст? Побачене означає, що все обіцяне вище може пройти мимо.

Якщо приснилося, що кити намагаються атакувати ваше судно, це говорить про те, що незабаром належить зробити нелегкий вибір. Сюжет, в якому агресор переможений, свідчить про готовність подолати будь-які негаразди.

Якщо кит викинувся на берег — це до катастрофи.

Сонник кит, до чого сниться кит уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: