Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник конверт, до чого сниться конверт уві сні

Конверт уві сні ототожнює собою таємницю, важливу інформацію, цікаві знайомства. Сонник тлумачить,, до чого сниться це паперовий виріб, виходячи з його стану і призначення.

Отримувати лист уві сні — чекайте сюрпризів наяву

Нескладно здогадатися,, до чого сниться отримати конверт з грошима. За версією езотеричного сонника приснилося сюжет обіцяє довгоочікувану прибуток бізнесменам, а найманим працівникам віщає про довгоочікуване збільшенні зарплати.

Запечатаний конверт уві сні символізує чужу таємницю, яка стане відомою сплячій людині. Бачити пусте паперовий виріб, значить, незабаром відбудеться відверта розмова з близькою людиною, що дозволить вам трохи розслабитися і зблизитися.

Побачили поштовий атрибут — остерігайтеся обману

Згідно Жіночому тлумачу, приснився дівчині конверт з грошима попереджає про безглуздих витратах, віща про необхідність заощадити фінанси. Отримати конвертик від листоноші, попереджає Новим сонником про появу пліток і неправдивих чуток про Вас, які розпускають недоброзичливці.

Дають уві сні відкриту або забруднений бандероль — стежте за своєю репутацією. Відкривати лист уві сні — до обману. Дістати з нього багато грошей віщує в реальному житті про ризик стати жертвою чужої нечесної гри.

Конверт з адресатом — до приємних зустрічей

Те,, до чого сниться конверт з марками, пророкує про нові знайомства, можливості обзавестися впливовими зв’язками. Писати адреса на бандеролі — до ймовірності зустрінеться з давнім другом, відвідати рідні місця або зайнятися забутим ремеслом.

Сонник Дмитра та Надії пояснює,, до чого сниться чорний конвертик, передвістям поганих новин і сумнівних підприємств. Білий — пророкує приємні звістки від рідних і близьких людей.

Приємні звістки або розчарування?

Згідно сонником Медеї, бачити уві сні відкритий конверт, зумовлює незрозумілу ситуацію, в якій, зможе розібратися сновідящій. Дівчині наснилося, що вона отримала мокрий конвертик — до розкриття таємниці, яка здатна «підмочити» її репутацію.

Виявити конверт в поштовій скриньці, віщає про надійне людині або сильному покровителі, який потай допомагає сплячій людині. Згідно сонником Ванги, приснилося сновидіння символізує відчуженість, відсутність підтримки, самотність, занепад духу.

Відправляти лист поштою — до появи прекрасних перспектив. Важливо скористатися наданим долею шансом, оскільки подібні можливості випадуть нескоро.

Дитячий гардероб уві сні — настав час дій

Сімейний сонник роз’яснює,, до чого сниться конверт для новонародженого чоловікові, перспективою незабаром обзавестися сім’єю. Жінці, бачити ковдру для новонародженого уві сні, віщує радість довгоочікуваної вагітності і легкі пологи. Блакитний конверт-комбінезон передрікає народження спадкоємця.

У деяких випадках, дитячий одяг сигналізує про нові, щасливих починаннях і проектах, які дозволять пізнати і реалізувати незвичайні, ще незвідані сторони особистості сплячої людини. Однак подібні зміни можуть негативно вплинути на взаємини з членами сім’ї.

Так, комбінезон для немовляти ототожнюється з затятим протистоянням і незгодою близьких людей з Вашим наміром взятися за нову роботу. Приготуйтеся відстоювати своє майбутнє «дітище», постаравшись аргументовано роз’яснити своїм домочадцям про плюси свого заняття.

Конверт з сонником Міллера — невтішний символ

Приснився конверт з грошима свідчить про втрачені наяву шанси. Сновидіння характеризує сновидіння, як чесного і обережного людини, який відмовляється від наданих перспектив, боячись, що справа, за яке він візьметься, зашкодить його репутації.

Сонник конверт, до чого сниться конверт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: