Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник конкурс, до чого сниться конкурс уві сні

До чого сниться конкурс? Відповідно розвитку подій уві сні є кілька трактувань. Можливий успіх на роботі, в бізнесі, особистому житті, шана і повага. Але сонник також попереджає про проблеми з дітьми, складнощі, перешкоди планам.

Має бути перевірка

Наснилося участь в якомусь конкурсі? Має бути перевірка вашої чесності, від якої залежить дуже багато чого.

Уві сні стали учасником якогось змагання? Є загроза поступитися своїм місцем конкуренту. Довелось програти — велика ймовірність, що так і станеться. Виграти — зможете успішно поборотися з суперником.

Програти змагання часто обіцяє проблеми у взаєминах з дітьми. Виграти приз — попереду успіх ваших починань, а також особистого життя.

Удача для жінок

До чого сниться дівчині виграти якийсь конкурс? Сонник обіцяє: найпривабливіший чоловік з її оточення вибере сновидицей, щоб створити сім’ю.

Вагітній жінці приснилася перемога? Наяву вона благополучно народить здорову дитину.

Можливі складності, зміни

Бачити свою перемогу уві сні означає: досягнете пошани, поваги у оточуючих. Поразка — не досягнете поставленої мети.

До чого сниться готуватися до участі в конкурсі? Сонник вказує: це попередження про майбутні труднощі або проблеми. Потрібно готуватися їх долати, щоб домогтися бажаного.

Бачити з боку цей захід — відбудуться якісь зміни в колективі або взаєминах ділових партнерів. Особисто вас вони не торкнуться.

Розваги, нове знайомство

Уві сні стали учасницею конкурсу краси? Сонник підказує: незабаром чекають веселі розваги з компанією шанувальників.

Наснилося бачити конкурс краси? З’явиться впливова людина, яка змінить долю сновидіння на краще.

Яким він був?

Від того, який це виявився конкурс, залежить тлумачення сну:

 • Краси — приємно проведете час;
 • Інтелектуальний — займете високе соціальне становище;
 • Жартівливий — не зможете реалізувати задумане;
 • Вокальний — зараз гарний час заявити про свої таланти;
 • Танцювальний — визнання, повагу, любов оточуючих.
 • Незабаром отримаєте нагороду

  До чого сниться перемагати в танцювальному конкурсі? За сонником це означає: той, хто лежить несподівано отримає більшу суму грошей. Можливо, справа, на яке вже й не розраховували, принесе хороший дохід.

  Взагалі вигравати якісь змагання уві сні — відмінне ознаку. Сюжет віщує: сновидец подолає складності і отримає заслужену нагороду.

  Приснилося бачення також обіцяє: незабаром важка праця або низка труднощів закінчиться і можна буде досягти запланованого.

  Сонник Міллера: треба прийняти рішення

  До чого сниться брати участь в конкурсі під час вступу на роботу або навчання? Сновидінню доведеться прийняти важливе рішення, здатне відбитися на матеріальному і моральному благополуччі сім’ї.

  Значення для професійної діяльності

  Довелось уві сні брати участь в огляді самодіяльності? Захоплення сплячого чимось може привести до вибору професійної діяльності.

  Наснилося брати участь в якійсь вікторині, де потрібно було демонструвати певні знання? Сонник підказує: на роботі доведеться підтверджувати свою профпридатність. Наяву хтось претендує на ваше місце або на посаду, яку ви хотіли б зайняти.

  Вдалося перемогти? Наяву також зможете успішно продовжити роботу або зайняти місце, яке хочете.

  Сонник конкурс, до чого сниться конкурс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: