Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник конопля, до чого сниться коноплі уві сні

Конопля уві сні символізує змінений стан свідомості. Підсвідомість буквально закликає: настав час переосмислити своє існування і обрати інші орієнтири. Сонник підкаже,, до чого сниться ця незвичайна трава ще.

Міллер відповідає

Приснилася коноплі? Сонник Міллера передрікає грандіозний успіх на всіх фронтах, але особливо, в справах. Якщо ж травичка стала закоханої жінці, то є велика ймовірність, що вона розлучиться зі своїм обранцем.

Впевнені?

До чого сниться конопля, як наркотичний засіб? Сонник підозрює, що хтось навмисно вводить вас в оману. Зокрема, це стосується доходів.

Бачити марихуану буквально означає бажання відсторонитися від проблем і оточуючих. Сховатися від світу хоча б на час. Іноді це ознака добровільно обраного самотності, майже відлюдництва.

Наснилася зелена конопля? Для вирішення заплутаної проблеми необхідно використовувати нетрадиційний підхід.

Мрієте?

До чого сниться одурманююча коноплі? Настають події, в ході яких ви будете настільки напружені, що захочеться все кинути і втекти.

Конопля також знаменує уві сні щире бажання опинитися на вершині світу, пізнати людську славу і повагу. Але, на жаль, ваші фантазії далекі від реальної дійсності.

Сонник пропонує ще одне цікаве тлумачення сну. Зазначений спосіб передає якусь мрію. Буквально казкове місце, де вас немає і, швидше за все, ніколи не буде.

Готуйтеся!

Наснилося ціле конопляне поле? Будьте готові до різних сварок, суперечок і дрібним конфліктів. Бачити насіння конопель добре. В реальності зустрінете надійного друга.

Конопляне поле передрікає сновидцем, зайнятим бізнесом, райдужні перспективи і унікальну можливість для швидкого збагачення.

Погано виявитися уві сні в конопляних заростях. Наяву неодмінно захворієте або придбаєте погану залежність. До чого сниться, що коноплі ростуть прямо на очах? Сонник обіцяєте грандіозну удачу і нескінченне щастя.

Що робили?

Щоб остаточно визначити, що означає дурманна трава, необхідно взяти до уваги будь-які дії уві сні.

 • Сіяти — починання з невизначеним результатом.
 • Вирощувати — незвичайні, але приємні події.
 • Збирати — сльози, засмучення.
 • Косити — занепад сил, втрати.
 • Сушити — побачення, вигода, прибуток.
 • Шукати — страх, потреба, загострення хвороби.
 • Лежати — початок небезпечних відносин.
 • Ходити — зрада, перепони.
 • Тримайтеся!

  Наснилося, як знайшли коноплю в полі чи лісі? У глибині душі ви надійно зберігайте таємне бажання.

  Сталося бачити, як знищують цілі поля або купи сухої марихуани? Уві сні це означає, що очікуються серйозні проблеми.

  Ще гірше, якщо трава проросла прямо в будинку. Сонник передрікає погіршення добробуту і втрату безбідного життя з власної вини.

  Отримайте допомогу!

  До чого сниться, якщо довелося палити коноплю? В реалі ви частенько піддаєтеся спокусам і не можете опиратися спокусам в силу душевної м’якості або невпевненості.

  Самому курити косячок означає, що подолати матеріальні труднощі вам допоможуть малознайомі люди.

  Чи не безглуздо!

  Якщо заміжньої дами сталося курити наркотичну травку, то вона зробить дурний вчинок, який порушить сімейне спокій.

  Якщо подібний сюжет приснився чоловіку, то він може готуватися до ускладнень на службі. Найгірше, на думку сонника, якщо хтось пропонує уві сні косячок. Це знамення глибокого розчарування.

  Сонник конопля, до чого сниться коноплі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: