Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник калюжа, до чого сниться калюжа уві сні

Сновидіння, в якому фігурує калюжа, сонник пояснює побачене уві сні невдоволенням і страхами, які сновидец ретельно приховує в реальному повсякденності. Нерідко сновидіння закликає до обачності. Якщо сплячий не помітив, як опинився у воді, його справи йдуть не настільки гладко, як йому здається. Все,, до чого сниться замерзла калюжа, нагадує про значущість сімейних відносин.

Іноді приснилося завчасно попереджає про прийдешні неприємності, щоб у сплячого був запас часу підготуватися до них і зустріти у всеозброєнні. Цей символ часто служить знаком не сприймати себе надто серйозно, здатність посміятися над собою ще нікому не зашкодила.

Тлумачачи, що означає калюжа уві сні, сонник звертає увагу на чистоту її вмісту або ж відсутність такої. Наснилося брудна вода часто служить нагадуванням про те, що не заважає подбати про свою репутацію.

Сучасний сонник вважає, що все,, до чого сниться велика калюжа, що дивує своїми розмірами, є передвісником винагороди за колишні заслуги. У сновидіння є підстави сподіватися на гідну оплату праці або подяку за надану допомогу.

Падіння в воду

Коли уві сні трапляється впасти в калюжу, в реальній дійсності сплячий ризикує ненавмисно зробити непорядний вчинок, зв’язатися з поганою компанією і взагалі всіляко поводитися неналежно.

Все,, до чого сниться падіння в калюжу, символізує прийдешні промахи, про які доведеться шкодувати. Знаючи про свою схильність до прийняття неправильних рішень, у сновидіння з’являється шанс звести їх до мінімуму.

Якщо уві сні ваш дитина впала в брудну калюжу, сон намагається дати зрозуміти, що ваші очікування перевищують його можливості. Наберіться терпіння і не вимагайте від нього занадто багато чого. Ваша сьогоднішня досада з часом зміниться гордістю за нього.

З чого зроблена калюжа

Те,, до чого сниться калюжа води, може бути передвісником сліз. Швидше за все, їх причиною виявиться незаслужена образа, обмова, злі плітки за спиною. Внутрішня моральна готовність до такого повороту подій стане вашим зброєю.

Коли трапляється бачити уві сні калюжу сечі, сонник вважає, що цей сприятливий знак обіцяє надзвичайне везіння. Не виключено, що вам вдасться виграти в лотерею дійсно велику суму або збудеться бажання, на виконання якого ви і сподіватися не сміли.

Сонник радить зберігати спокій, якщо приснилася калюжа крові. Сновидіння всього лише попереджає про зустріч з кимось із прямих родичів, з яким ви давно не бачилися. Якщо ви бачили кров на підлозі свого будинку, ця людина збирається відвідати вас.

Глибокі, брудні, дощові

Наснилося глибока калюжа, яку вдалося перетнути, що не замочивши ніг, підкаже оптимальний шлях до успіху наяву. Перестрибнувши її, ви все досягнете своїми силами. Перейшовши по дощечці, можете сподіватися на допомогу ззовні.

Калюжа на підлозі найчастіше відображає ваше надмірне занепокоєння з приводу того, що про вас думають оточуючі, яке враження ви на них робите, що не обтяжує їх своєю присутністю. Сонник запевняє, що ви занадто упереджено ставитеся до себе.

Все,, до чого сниться калюжа бруду, попереджає про те, що ваш авторитет не настільки непорушний, як вам видається. Сонник вважає, що зараз саме час нагадати оточуючим про свій незаперечному перевазі.

Згідно з тлумаченням Східного сонника, калюжі після дощу символізують зв’язок часів. Минуле поступово випаровується під сонячним світлом, утворюючи легку серпанок. За цією пеленою ховається майбутнє.

Промоклі ноги

До чого сниться йти по калюжах під дощем, слід розцінювати як нагадування про те, що у сьогоднішньої безтурботного життя є зворотна сторона: рано чи пізно настане час надолужувати згаяне.

Коли трапляється бігати босоніж по калюжах в своє задоволення, сон обіцяє прості людські радості, здатність ними насолоджуватися і цінувати кожну мить блаженства.

Якщо довелося уві сні ходити босоніж по калюжах не за власним бажанням, а в силу обставин, сон попереджає про прийдешню смузі невезіння, яка хоч і внесе якусь смуту в звичний уклад, з часом розчиниться сама собою.

Раз вже попало наступити в калюжу, сонник надає значення її вмісту. Якщо вода в ній досить чиста, сновидіння очікує одна подія, яка виявиться куди більш позитивним, ніж здавалося на перший погляд.

До чого сниться мити ноги в калюжі, найчастіше вказує на справжню причину багатьох неприємностей сновидіння: невміння або небажання замислюватися про доцільність і наслідки своїх вчинків. Сонник рекомендує прораховувати кроки на мінімум кілька ходів вперед.

Смуга перешкод

Коли уві сні доводиться витирати калюжу, сновидіння означає, що проблеми когось із близьких додадуть вам клопоту. Сонник рекомендує не шкодувати часу на відпочинок, так як вам знадобиться чимало сил, щоб витримати додаткове несвоєчасну навантаження.

Якщо попало сісти в калюжу, Езотеричний сонник радить поставитися до побаченого уві сні з часткою самоіронії. Цілком можливо, що ви незабаром і справді опинитеся в незавидному положенні. Лише почуття гумору допоможе вийти сухим з ​​води.

Якщо довелося стрибати через калюжі уві сні, вважайте, що вам крупно повезло в рішенні фінансових питань. Сонник обнадіює, що старі борги і побоювання з приводу майбутньої угоди залишаться на покинутому уві сні березі, а вам залишиться тільки пожинати лаври комерційних успіхів.

Сонник калюжа, до чого сниться калюжа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: