Сонник комарі, до чого сниться комарі уві сні

Дратівливий дзенькіт комарів неприємний навіть уві сні. Коли сонники дають тлумачення,, до чого сниться настирливий рій москітів і спроби позбутися від нього, ступінь сприятливості прогнозів залежить від успішності цих спроб.

Бачити комарів

Настирливі нестерпні тварі уособлюють уві сні натиск недоброзичливців. Жіночий сонник говорить: позбутися від комарів — значить, наяву зможете подолати труднощі і насолодитися спокоєм і сімейними радощами.

За Російському сонником, багато комарів — втілення недоброї заздрості оточуючих. До чого сниться їх сверблячий писк — краще буде тримати всі свої секрети при собі. Вбити комара, поки не покусав — вдасться позбутися від нахлібників.

Езопову сонник, визнаючи, що комар символізує гірші людські якості — заздрість, утриманство, занудство, віддає належне його наполегливості. Якщо приснився комар, це свідчить про те, як ретельно ви впоралися з роботою.

Сонник Міллера попереджає про даремно виснаженні сил в боротьбі з нахабними і хитрими потребленцамі, коментуючи,, до чого сниться комар. І тільки вбивши комара, сновидец може зітхнути вільно: в реальності його спокою і благополуччя більше ніщо не загрожує, бо він розлучиться з утомливих сусідом, товаришем по службі або приятелем.

За сонником Фрейда, дрібні комахи символізують діток. Якщо боячись, що покусають, вбиваєте їх — це свідчить про неприязні до рідних дітей. Якщо стомлюють дзижчанням — ви схильні зривати на дитині поганий настрій. Наснилося, що комарі не турбують — ваша опіка свого дорогоцінного чада переходить межі розумного.

Мошка і мухи

Крім комарів, людей навіть уві сні дратують мухи і мошки. Не випадково людина прокидається стривоженим — такі сновидіння попереджають про небезпеку. Вона виходить від тих, хто не звик працювати, живе за чужий рахунок і вічно незадоволений.

Одна муха — знак печалі, багато — належить провести час в компанії друзів. Якщо наяву ви здатні нейтралізувати нудну агресію, вам присниться, що муху спритно прихлопнули. А ось намагатися зловити її — до неприємностей.

Скинулися її з руки коханої (коханого) — знак того, що ви повільно втрачаєте тепло і довірливість відносин. Це — шлях до неминучого розриву.

До чого сниться, що вони прилипли до меду? Уникайте підлабузників, від них одні неприємності.

Мошок можуть побачити ті, кого здолали дрібні рутинні турботи. Вони уособлюють незначні перешкоди, але якщо уві сні нападає багато мошкари — належить подолати серйозні перешкоди. Наснилося, що намастилися репелентами, щоб не кусали — легко впораєтеся з труднощами.

Укуси комах

Згідно сонником Міллера, будь-які укуси віщують смугу невдач і хвороб, крім того, ви можете вільно чи мимоволі зруйнувати плоди своєї праці. Китайський сонник Чжо-Гуна передрікає втрату того, хто бачить, як комарі кусають його.

До чого сниться комар, який напився вашої крові — до поранення. Вбити його уві сні на собі — до наполегливої ​​праці, на іншу людину — приготуйтеся, на вас спробують звалити чужі обов’язки, дивитися на час, що залишився від комара пляма з кров’ю — ніщо в житті не дається вам даром.

Сонник Від «А« До «Я» радить не сперечатися з керівництвом, якщо напередодні наснилося, що уві сні боляче покусали мошки.

Згідно Фрейду, бачити уві сні, як кусали комарі — означає засмучення від дітей, які, незважаючи на турботу, уникають вас і доставляють одні неприємності.

Сонник комарі, до чого сниться комарі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: