Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кома, до чого сниться кома уві сні

До чого сниться кома? Сонники інтерпретують такий сюжет уві сні як попередження: не можна опускати руки і пасивно чогось чекати. Слід діяти, намагатися змінити ситуацію, витягти з обставин, що склалися максимальну користь для себе.

Робота, бізнес

До чого сниться чоловік, що лежав в комі? Сонник повідомляє: плани сновидіння зазнають краху, оскільки він не отримає необхідної підтримки від друзів, яку раніше дуже чекав.

Самому бути в комі уві сні — на роботі ви проявляєте пасивність, і начальник це помітить. Керівник зазвичай оцінює результати, а не добре чи погане настрій, тому може подумати, що місце вам набридло. Якщо не хочете його втратити — постарайтеся поліпшити думку начальника про себе, виявляючи більше ініціативи.

Про погіршення справ попереджає небіжчик уві сні, який лежав в комі. Може розладнатися починання, колишнє «на мазі». Перечекайте складний період, утримайтеся від нових підприємств, перевірте свої проекти.

Будьте уважнішими до близьких

До чого сниться один в такому стані? Сонник сповіщає: деякий час наяву сплячому доведеться розраховувати лише на власні сили, обходячись без підтримки знайомих, рідних.

Наснилося, ніби близька людина лежав у комі? Наяву ви хвилюєтеся про спільне майбутнє з ним, боїтеся розставання. Це позначається на ваших вчинках, словах. Якщо думка настільки вас турбує — поговоріть з ним, поясніть для себе перспективи.

Бачити уві сні родича чи друга в коматозному стані — відчуєте жалю про вчинок щодо когось близького. Краще зробити щось для користі цієї людини.

Струсніться, не дайте ворогів ради

Наснилося бути в комі? Сонник стверджує: ваша активність дещо знизилася. Можливо, у цьому винна погане самопочуття, невдалі обставини, поганий настрій. Але такою поведінкою ви даєте недругам шанс серйозно нашкодити. Потрібно виправити ситуацію, щоб уникнути несприятливих наслідків.

Вихід з цього стану уві сні означає: сновидец зможе впоратися з навалилися труднощами, дати відсіч злостивцям, продемонструвати всім свої здібності.

Прислухайтеся до попереджень сонника Міллера

Наснилося кома у людини дає зрозуміти: сплячий відчуває безвихідність свого становища, не намагається шукати вихід. Можливо, недруги спробують позбутися від нього. Потрібно терміново здригнутися і вирішити, як їм протистояти.

Бачити уві сні палату з коматозними хворими — наяву сновидець розгублений, не усвідомлює справжнього стану речей. Слід вийти з такого стану, тверезо оцінити обставини, намітити наступні дії.

Попереду труднощі, але вони переборні

Бути в комі самому віщує погіршення здоров’я, загострення хронічних захворювань або поява нових.

До чого сниться, ніби в комі перебуває мати? Сонник попереджає: стан справ сплячого досить важке. Для виходу з нього потрібно докласти максимум зусиль.

Жінкам подібний сюжет про свою маму обіцяє сімейні проблеми, невдачі на роботі, в бізнесі або ж виникнення захворювання.

Якщо чоловікові приснилося, ніби у його дівчини кома — це до неприємностей, хвороб: його або рідних. Бачити уві сні, як дівчина прийшла до тями і одужала — згідно сонником, сюжет знаменує настання відмінного періоду в житті.

Сонник кома, до чого сниться кома уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: