Сонник кликати на допомогу, до чого сниться кликати на допомогу уві сні

Уві сні трапилося кликати на допомогу? На жаль, сонник пророкує важкі часи, пережити які допоможе стороння підтримка. Причому чим голосніше і довше ви голосили, тим довший буде цей період. Деталі сюжету підкажуть, до чого ще це сниться.

Трактування Міллера

Наснилося, що уві сні ви благали про допомогу? Сонник Міллера стверджує: ви вляпатися в сумнівну історію, яка підірве душевні сили і негативно позначиться на всьому способі життя. Бачити, як хтось знайомий молить про підмогу, означає, що в реалі ця людина серйозно захворіє.

Не бійтеся!

Уві сні трапилося голосно кричати від страху і кликати на допомогу? Ви зробите поганий вчинок і станете предметом для переслідування або насмішок.

Кричати в страшному кошмарі — буквально означає, що те, чого ви боїтеся, насправді не відбудеться. Це лише проекція підсвідомих побоювань на сновідних образи.

Самому кричати або бачити кричить, на думку сонника, до численних клопотів, які принесуть корисний життєвий досвід.

Кого звали?

Щоб розібратися,, до чого сниться такий несподіваний сюжет, сонник радить точно пригадати, кого саме довелося кликати на допомогу уві сні.

 • Незнайомого персонажа — ризикована справа.
 • Знайомого — підмога прийде з боку.
 • Друга, родича — до їх хвороби.
 • Померлого — підтримка вищих сил.
 • Якщо наснилася страшна картинка, і ви прокинулися від власного крику, то в реалі отримаєте шокуюча звістка. А ось кликати на допомогу міліцію — до складної ситуації, яку ви не зумієте вирішити самотужки.

  Покайтеся…

  До чого сниться, що виникла необхідність кликати на допомогу маму? Сонник вважає, що в реальному світі вам не вистачає підтримки близьких.

  Крім того закликати уві сні маму буквально означає, що ви не в змозі довести свою правоту і відчуваєте гнітюче відчуття безпорадності.

  Якщо приснилося, що батько так і не почула поклик або не зреагувала на нього, то тлумачення сну негативний. Наяву доведеться справлятися з усіма труднощами в повній самоті.

  Якщо ж ви покликали маму і вона допомогла, то належить усвідомити власну провину і покаятися в скоєному.

  Що накоїли?

  Наснилося, що ви закликали померлу матір? Сонник стверджує, що ви обрали невірну лінію поведінки і незабаром доведеться сповна розплатитися за це.

  Якщо померла мати сама попереджає уві сні про біду, то чекайте хороших новин, які допоможуть вирішити майже безвихідну проблему.

  Чого хочете?

  До чого сниться, якщо довелося кликати на допомогу улюблену? Це символічне відображення бажання відчути довіру дорогої людини.

  У мріях ви ревно закликали улюблену? Ймовірно, є щось, на що ви намагаєтеся звернути її увагу і наяву.

  Сонник також вважає, якщо ви благали про допомогу улюблену в кошмарі, то вона є тією людиною, якій ви безмежно довіряєте.

  Запам’ятайте!

  Наснилося, що ви називали когось по імені? Неприємна подія закінчиться справжньою радістю, причому її принесе саме ця людина.

  Бачити, як ви наполегливо кличете когось по імені уві сні — означає, що ви затіяли справу, втілити яку на самоті досить складно.

  До чого сниться, що хтось, волаючи про підмогу, називає вас по імені? Ви вибрали невірний шлях, ніж відштовхнули від себе близьких. Сонник радить наяву налагодити відносини і тоді справи підуть на лад.

  Сонник кликати на допомогу, до чого сниться кликати на допомогу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: