Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній коханець, до чого сниться колишній коханець уві сні

Несподіванки, причому не завжди приємні, обіцяє сновидицей мрія, головним героєм якої виступає її колишній коханець. Не варто, звичайно, узагальнювати всі сновидіння подібного роду, і чекати після них неприємностей, проте дізнатися, до чого сняться подібні образи — необхідно. А допоможуть в цьому побачені уві сні деталі, підказують сонники.

Пророцтва Густава Міллера

Найчастіше сонник Міллера, який наснився образ колишнього коханця розглядає через призму почуттів. Це означає, що та жінка, якій наснився любовнічек, з яким вона розлучилася, насправді зовсім не забула його і підсвідомо прагне відновлення колишньої зв’язку.

Поцілунок з колишнім сексуальним партнером означає велике здивування. Хахаль приснився голим? Це до неприємностей або до хвороби. А ось, сварка з ним обіцяє приємні зміни в особистому житті, запевняє тлумач.

Тлумачення міс Хассе по днях тижня

Своє тлумачення сну, щодо того,, до чого сниться колишній коханець, пропонує сонник відомого в минулому медіума міс Хассе. Але ця дама дуже цікаво подає свої тлумачення — вона виділяє їх згідно з деякими днях тижня. Отже, про що говорить мрія, в якій колишній коханець приснився в ніч на:

 • Субота — ви шукайте зустрічей з ним заради сексуальних утіх;
 • Середу — знак того, що він хоче вас бачити;
 • Понеділок — чоловік намагається вас забути, змінюючи партнерок одну за одною;
 • Суботу — при бажанні ви могли б стати друзями;
 • Неділя — незабаром ви зустрінете людину, з якою у вас зав’яжуться нові відносини.
 • Коханка коханця, або Заплутана життя

  До чого сниться нинішня коханка колишнього коханця, пояснює Східний сонник: це символ того, що ви зовсім втратили голову, заплутавшись у взаєминах з протилежною статтю.

  Часто доводиться бачити уві сні, що ви розмовляєте з коханкою улюбленого в минулому хлопця? Згадайте, наскільки емоційним був діалог: ви спокійно спілкувалися — до приємного здивування; а, ось, розмовляти на підвищених тонах — символ занепокоєння.

  Інтимні подробиці, як символ НЕ згаслих надій

  До чого сниться секс з колишнім коханцем, пояснить сонник пастора Лоффа. Якщо бачите уві сні, що цілуєтеся з одруженим чоловіком або займаєтеся з ним сексом, то це ознака того, що ви все сподіваєтеся на примирення.

  А ось, сонник Лонго пропонує своє трактування. Цілуватися з минулим любовнічка або займатися з ним сексом уві сні — ознака скандалу з реальним коханим.

  Цілуватися на вокзалі — якщо вам приснилося, що коханець їде або ж, зустрічаючи, коли він повернувся звідкись — до раптової зустрічі з ним в реальності.

  Дружба з колишнім — ознака можливих неприємностей

  До чого сниться дружба з колишнім коханцем? Все досить просто: скоріше за все ви ображені на цю людину. Якщо ви бачите уві сні, як спілкуєтеся з дружиною коханця або він спілкується з вашим чоловіком, то це говорить про те, що ви можете знову потрапити в «любовні мережі».

  Цілувати в сні дружину кинутого коханця в щоку або бачити, що він змушений цілувати вашого чоловіка, вітаючи з торжеством — сигнал про те, що вам необхідно переглянути своє ставлення до вільних взаєминам, радять сонники.

  Інші взаємодії: Від зустрічі до розлуки

  Якщо вам постійно сниться сюжет, в якому ви оплакуєте колишнього коханця, тому що він помер уві сні, то це бачення пророкує радісну зустріч з цим чоловіком, якій ви обидва будете раді, але по-дружньому, віщає Місячний сонник.

  А якщо вам постійно ввижатися у сні, що ви потайки пробираєтеся в житло кинутого любовнічка, то ви незадоволені своїми нинішніми відносинами. А ось, бути в будинку в якості дружини — знак розставання з нинішнім коханим.

  Сонник колишній коханець, до чого сниться колишній коханець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: