Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній друг, до чого сниться колишній друг уві сні

До чого сниться колишній друг? Сонник пояснює: минуле і раніше міцно тримає сновидіння. Можливо, прокинулося почуття провини за скоєний давно непорядний вчинок і уві сні дає про себе знати. Але також можливо, що сплячий відчуває ностальгію за минулим часам колишньої дружби.

Загальна тлумачення сновидінь

Приснився колишній кращий друг, в хорошому настрої, відмінному самопочутті? Значить, незабаром можлива романтична зустріч. Подібне бачення дає якийсь сигнал, щоб сновидец підготувався до неї. Також кращий в минулому приятель може відвідати людини уві сні, ставши передвісником подарунка або приємної новини наяву.

До чого сниться, ніби колишній друг, колись дуже близький, хворий? Сонник називає такий сюжет сигналом: досить жити минулим, пора забувати про спогади, отримувати задоволення від реальних подій.

Багато сонники часто інтерпретують приснився колишнього друга дитинства як вельми позитивний символ. Сплячому зовсім скоро чекають приємні зустрічі, сюрпризи.

Сонник радить звертати увагу на те, як виглядав колишній друг — чи був здоровим або хворим, сумним або веселим. Відповідно до цих подробиць можна більш точно тлумачити бачення.

Якщо уві сні ви і колишній хлопець займалися сексом, це означає: ваше інтимне життя незадовільна, відчувається брак уваги протилежної статі. Щоб заповнити цю прогалину, ви постійно переживаєте відносини, що залишилися в минулому. Пора змінити своє життя.

Робота, кар’єра

Наснилося, ніби той, хто лежить і його колишній друг перебуваєте невідомо де? Сонник попереджає: можливі неприємності на роботі. Таке сновидіння також повідомляє: людини перестають цікавити відбуваються навколо події.

Побачити уві сні: колись кращий приятель займає зараз значний пост — це символізує, за сонником: приклавши зусилля, досягнете кар’єрних висот.

Взаємовідносини з оточуючими

Сновидіння про близьку приятеля, з яким давно розлучилися — несподівано зустрінете його, приємно поспілкуєтеся.

Коли ж лаялися з колишнім другом уві сні — наяву, навпаки, з’явиться можливість помиритися, якщо посварилися і вже давно припинили спілкуватися.

Бачення про колишнього друга іноді вказує, що цій людині потрібна саме ваша допомога. Зателефонуйте йому, дізнайтеся, ніж могли б допомогти — в пам’ять про стару дружбу.

До чого сниться колишній друг, який зрадив вас колись? Якщо він просить вибачення — наяву ви завжди можете покластися на своїх близьких. Відвертість не обернеться проти вас, вони постараються допомогти порадою і справою, не будуть засуджувати, що б не трапилося.

Кохання

Бачити уві сні колишнього близького один час одного, який зрадив вас, обіцяє сварку зі справжнім бойфрендом. Непорозуміння можуть зіпсувати життя, тому постарайтеся помиритися, щоб уникнути їх.

До чого сниться дівчині її колишній хлопець? Їхні стосунки вона ніяк не може забути. Якщо сновидіння часто повторюється, потрібно призначити зустріч, щоб у всьому розібратися до кінця.

Наснилося, ніби колишній хлопець зустрічається з іншою дівчиною? Сонник попереджає: не будуйте ілюзій, вам не бути разом. Краще зверніть увагу на інших молодих людей зі свого оточення.

Бачити уві сні, як він щасливий з іншою дівчиною — ви теж знайдете щастя. Незабаром має бути зустріч зі своїм справжнім обранцем.

Сонник колишній друг, до чого сниться колишній друг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: