Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коктейль, до чого сниться коктейль уві сні

Сонник пропонує вельми оптимістичні прогнози,, до чого сниться коктейль. Символ уві сні обіцяє виграш, розваги та інші подарунки долі. У той же час, не слід забувати про почуття міри і порядності по відношенню до друзів і близьким.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера докладно пояснює,, до чого сниться пити коктейль. Якщо такий сюжет приснився чоловіку, це означає, що наяву йому вдасться провернути спритну авантюру. Якщо пощастило пити коктейль уві сні, не бійтеся ризикувати. Шанси на успіх дуже високі.

Жіночі мрії

Коли пити лонгер або ром-колу трапляється жінці, оракул пропонує дещо інше тлумачення сну. Сюжет означає, що сновидицей може шокувати оточуючих екстравагантною витівкою. Якщо подібне не входить у ваші плани, будьте розсудливі.

Вас чекає сюрприз

Якщо приснилося, як вас пригощають в барі, мадам Хассе каже, що ви чимало здивуєте оточуючих.

Коли вас пригощають загадковим напоєм, тлумач Мандрівника обіцяє, що якась знаменна зустріч збудить ваші сплячі таланти.

Про що розповість бармен

Цікаво дізнатися,, до чого сниться бачити себе в якості бармена за стійкою, знавця безлічі рецептів і тонкощів.

 • Якщо приснилося, як пригощаєте близьких, ваші плани можуть розійтися з їх інтересами;
 • Якщо жінка змішує інгредієнти уві сні, наяву їй буде нелегко розібратися в почуттях;
 • Якщо приснився складний склад, належить робити багато справ одночасно;
 • Коли попало що-небудь розбити, сонник попереджає про прийдешню сварці;
 • Бачити багато відвідувачів доводиться втомленим від галасливого і поверхневого спілкування.
 • Сонник рекомендує запам’ятати особи, які довелося бачити уві сні. Досить імовірно, що наяву доведеться мати справу саме з цими людьми.

  Тверезість розуму перш за все

  Сучасний снотолкователь пояснює,, до чого сниться алкогольний коктейль. Вам належить вирішити задачу з багатьма невідомими. Покладіться на інтуїцію, вона не підведе.

  Це не єдине тлумачення, про що свідчить алкогольний сік. Ви здогадуєтеся, що вас просто водять за ніс. На жаль, підозри не марні.

  Якщо алкогольний напій став причиною сильного сп’яніння, спить виявиться жертвою шахраїв.

  Склянка молока

  Як говорить сонник Лоффа, молочний коктейль уві сні запевняє, що зміни обійдуть вас стороною.

  Англійська сонник вважає, що молочний коктейль представить сплячому можливість проявити кмітливість у всій красі.

  Сонник від А до Я віщує труднощі в справах, якщо потягували уві сні молочний коктейль через соломинку.

  Дари моря

  Морський коктейль обіцяє справжній подарунок фортуни: несподівану приємну поїздку, доленосну зустріч, яскраве любовну пригоду, цінний подарунок.

  Психоаналітичний тлумач пропонує більш прозаїчне пояснення,, до чого сниться морський коктейль. Можливо, в раціоні не вистачає морепродуктів або пора у відпустку до моря.

  Все в шоколаді

  Якщо солодкий напій виявився безалкогольним на велике розчарування сновидіння, сонник обіцяє компенсацію: несподіване запрошення на веселу п’яну вечірку.

  Солодкий нектар уві сні уособлює вміння розбиратися в людях і людських відносинах. Не використовуйте цей дар в корисливих цілях.

  Якщо приснився шоколадний коктейль, снотолкователь XXI століття рекомендує остерігатися шкідливих порад і приймати рішення самостійно — саме вони виявляться найвірнішими.

  Якщо пощастило спостерігати, як для вас готують шоколадний мікс, попереду низка розваг і задоволень.

  Сонник коктейль, до чого сниться коктейль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: