Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кокос, до чого сниться кокос уві сні

Кокос досить цікавий сновідних символ. Уві сні він обіцяє любовні пригоди і звичні життєві турботи, попереджає про шокуючі події і несподіваних сюрпризів. Сонник детально розшифрує бачення і допоможе зрозуміти, до чого воно сниться.

Про що мрієте?

Уві сні трапилося бачити кокос? Сонник впевнений: в житті не вистачає екзотики і чудес. Можливо, ви давно мрієте про подорож в незнайоме місце.

Цей же образ натякає на отримання звісток здалеку. Але попереджає, що надії можуть виявитися помилковими, а очікування не принесуть результатів.

Якщо чоловікові приснилася пальма з кокосами, то він гарантовано проведе ніч з чарівною дівчиною. Жінці бачити кокосове дерево — означає, що вона закрутить роман з молодим коханцем.

До чого прагнете?

До чого сниться пальма, обвішана зрілими плодами? Сонник думає, що в таємниці ви прагнете до серйозної влади над оточуючими. А наяву вживаєте боязкі спроби командувати людьми.

Бачити засохле дерево гірше. Це символ неприємностей і зради друзів. Наснилися кокоси, до яких ви не можете дотягнутися? В реальності не зможете отримати бажану посаду, бо не впораєтеся з поточними обов’язками.

Якщо уві сні ви задумали виростити кокос прямо у власній квартирі, то якась дивна ідея займе всі ваші думки.

Думка Міллера

Наснилося, що ви намагалися розбити горіх? Сонник Міллера впевнений: таким оригінальним чином проявляється бажання отримувати від життя задоволення. Дівчині це ж бачення обіцяє залицяння наполегливого кавалера, яким вона в підсумку піддасться.

Постарайтеся!

До чого ще сниться горіх кокоса? Жінку неодмінно чекає спілкування в приємній, виключно чоловічій компанії.

Якщо чоловікові приснилося, що він намагається збити горішок з високою пальми, то незабаром буде доглядати за неприступною дівчиною.

Уві сні довелося розбивати кокос? Щоб домогтися розташування симпатичного вам людини, доведеться серйозно постаратися.

Трактування дій

Сонник нагадує: правдиве тлумачення сну допоможе отримати детальну розшифровку сновідних дій.

 • Трясти дерево — невдале заняття бізнесом.
 • Рвати з гілок — виграш, значний прибуток.
 • Збирати впали — геніальна ідея, успішний проект.
 • Купувати на ринку — нерозв’язна проблема.
 • Упав на голову — шок, сюрприз.
 • Шукайте вигоду!

  До чого сниться кокосове молоко? Якщо уві сні ви пили його з задоволенням, то сонник вважає, що успішно завершите почату справу.

  Наснилося, що ви насилу розкололи горішок, і зсередини бризнуло кокосове молоко? Наяву відкриєте таємницю, яка обернеться великою вигодою.

  Що відчували?

  Що означає уві сні — є м’якоть кокоса? Сонник пророкує отримання допомоги від друзів і успіх в бізнесі.

  Якщо в розколотому горішку виявилася абсолютно неїстівна м’якоть, то надії підуть прахом і доведеться починати заново.

  Є кокос без особливого бажання і навіть з огидою — погано. Обставини складуться найсприятливішим чином, і вам доведеться робити те, чого ви явно не бажаєте.

  Мрії здійснюються!

  До чого сниться стружка кокоса? Якщо ви використовуєте цей продукт для приготування солодкого десерту, то сонник переконаний, що розсудливе поведінка принесе удачу.

  Добре уві сні купувати солодощі з кокосом. Це вірна ознака виконання досить незвичайного бажання. Цукерки та шоколад з цим же наповнювачем обіцяють вдале придбання і вигідну покупку.

  Сонник кокос, до чого сниться кокос уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: