Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ключі, до чого сниться ключі уві сні

Примарилося уві сні ключі — це спосіб вирішення проблем в реальному житті. Чим простіше була різьблення, тим про більш простому вирішенні говорить сонник. Ще один з варіантів,, до чого сниться подібне — зміни в житті сновидіння. Але тлумачення багато в чому залежить від того, як саме розвивалися події в нічних мареннях.

Тлумач Медеї

Якщо сняться ключі, це свідчить про володіння знаннями, які допоможуть відкрити чиюсь таємницю.

Якщо чоловік уві сні тримає дверну відмичку — це позитивний знак. Сонник Медеї віщує йому нове знайомство.

Втрата відмички, навпаки, обіцяє розчарування в любові і в предметі обожнювання.

Якщо приснилося, що тримаєте в сновидінні в’язку ключів — чекайте нову відповідальну посаду на роботі.

Побачити в своїх нічних мріях, як вам на весіллі подарували відмички — на щастя.

Знайшовши чужі ключі, означає, що ви будете нагороджені рядом приємних сюрпризів, які все ж не вплинуть на розмірений хід буднів.

Роз’яснення сну Міллером

До чого сняться ключі, пояснює і цей тлумач. Перш за все — до непередбачених змін. Будьте напоготові, побачивши втрату ключиків, вона стане поганим знаменням початку низки життєвих труднощів.

Сімейний спокій, налагодження справ принесе сновидіння, в якому втрачене було знайдено.

Заміжжям увінчається сон, в якому ви замикаєте двері. А ось зіпсовані стануть символом розлуки, причиною якої стане ревнощі, зрада або смерть.

Іржа на поверхні і різні угнутості — поганий знак. Сонник Міллера радить побоюватися втратити дорогу людину. Причиною розлуки може стати зрада або смерть. Будьте пильні.

Ідіоматичний і Еротичний сонники

Ідіоматичний сонник солідарний з сонником Медеї. У його трактуванні вони — символ знання таємниці, довірчої зв’язку з іншими людьми. «Золотий ключик» — провісник виконання заповітних бажань. Маючи засіб для відкриття дверей або замку, ви володієте засобом вирішення будь-якої проблеми.

Еротичний сонник вважає, що подібне сновидіння є передвістям знайомства з представником протилежної статі. Цілком ймовірно, що знайомство обернеться неприємностями і скандалом.

Сучасний тлумач

У повсякденному житті ключі — це хранителі вашого майна. Якщо приснилося їх зникнення, то чекайте несподіваних неприємностей в реальності.

Сучасний сонник вважає, що цей сюжет обіцяє налагодження вашому житті, набуття спокою і душевної гармонії. Завдяки правильному вчинку (знахідку ключа), все налагодиться.

Якщо вони вже були вашими і ви, наприклад просто дістали їх з кишені, то в повсякденності не відбудеться ніяких змін.

Якщо молодій жінці сниться, що вона не може відшукати застібку від ювелірної прикраси, то це сновидіння принесе їй небажану сварку з коханим і пов’язані з цим тривалі душевні переживання.

Якщо ж перед нею уві сні з’являється двері з ключем у замкову щілину, і вона виявиться не замкнутими, то дівчина познайомиться з новим шанувальником.

Якщо приснився хаотичний пошук ключів, це є ознакою примхливості дамочки, її невміння зупинитися на одному залицяльника, що трохи згубно позначиться на репутації.

Пророцтва Азара і Мандрівника

Мандрівник твердить, що побачені уві сні ключі є предметом вирішення будь-якої проблеми, доступом до таємниці, пізнання. Вони також виступають чоловічим еротичним символом. Якщо незаміжня представниця прекрасної статі уві сні замикає двері, то в реальному житті вона скоро вийде заміж. Виконання самого потаємного обіцяє приснився золотий ключик.

Сонник Азара пропонує досить незвичну трактування. На його думку, ключ сниться до позбавлення волі.

Різні тлумачення

Роз’яснення, до чого сняться ключі, дає і Цвєтков. На його думку, цей символ обіцяє виявлення відповіді на хвилюючі питання.

Провісник XXI століття стверджує, що знайшовши уві сні ключі, знайдете щастя в родині, вас чекає радість і приємні події. Втрата ж стане передвісником пліток, роздратування, розвитку комплексів, почуття неповноцінності.

Український тлумач вважає, що втрата ключів обернеться переживаннями, скрутними ситуаціями, їх пошуки — недбалим ставленням до службових обов’язків, знахідка — відповіддю на важкий життєвий питання.

Фольклорний розповідає, що приснилися втрачені ключики — знак можливого злодійства. Побачивши такий сон, будьте особливо уважні в найближчому майбутньому до свого майна.

Сонник ключі, до чого сниться ключі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: