Сонник казка, до чого сниться казка уві сні

Нереальні казкові герої і пейзажі уві сні тлумачаться сонниками неоднозначно. З одного боку, те,, до чого сниться казка, віщує обман, втрату контролю над ситуацією, з іншого — небувалу удачу, взаємну любов і перспективні справи в майбутньому.

Розшифровка Міллера

Психолог Міллер упевнений, що все,, до чого сниться розповідати казку, обіцяє в дійсності приємні зустрічі та плідні справи. Бачити на полицях безліч книг з добрими розповідями, віщує сонником шану і повагу. Приснилися релігійні книги на полицях символізують мудрість і життєвий досвід.

Зміст і персонажі казкового роману

Бажаючим розібратися,, до чого сниться казка, сонник радить звернути увагу на сюжет і героїв оповідання. так:

 • Розповідати уві сні добру і повчальну казку — до діловому раді;
 • Читати комусь книгу з добрим сюжетом — обіцяє приємне знайомство;
 • Розповідати про чари і неіснуючих персонажів — до вдалому збігу обставин;
 • Слухати її самому — віщує обман, нещирість близьких людей;
 • Читати про Лісовика або Бабу Ягу — до спілкування з недружнім людиною;
 • Казка про Фей, Фенікса, передрікає удачу;
 • Бачити Снігуроньку, Діда Мороза уві сні — до подарунків;
 • Приснився Чебурашка — будете мати справу з п’яницею;
 • Колобок уві сні сповіщає про втрату.
 • Проявіть креативність

  Сновидіння, в якому вам довелося складати уві сні неймовірний роман, підказує про перспективу проявити в насущні справи фантазію, креативність і життєвий досвід. Наснилося, що розповідь сподобався оточуючим, значить, як стверджує сонник Міс Хассе, ваші ідеї втіляться в реальність і повністю виправдаються очікування.

  Не втрачайте пильності!

  Езотеричний сонник досить насторожено тлумачить,, до чого сниться бути в казці. Так, бачити неіснуючих в реальності персонажів, віщає про зустріч з неординарними особистостями. Якщо вам самим довелося бути героєм казкового роману, значить, наяву зробите екстравагантний вчинок. Тим, хто в реальній дійсності вже затіяв небезпечну авантюру, снотолкователь радить остерігатися і задуматися про можливі наслідки.

  Подивіться на себе з боку

  Присниться казка і її дійові особи, за версією домашнього сонника, означає душевний стан сплячої людини, а також вказує на його позитивні або негативні риси характеру. Придивіться до себе, можливо, ваша жадібність, дурість, злість або лінощі не дають вам рухатися до наміченої мети.

  «Фільтр» інформацію

  На думку старовинного російського тлумача, сновидіння, в якому довелося слухати казку, попереджає про можливість постраждати від чуток або неправдивої інформації. Діловим людям, снотолкователь радить перевіряти отримані дані. Бачити подібну картинку молодим дівчатам, означає, що в реальності є ризик серйозно «підмочити» свою репутацію.

  Готуйтеся до поповнення

  Сонник XXI століття, тлумачення сну про казку, пов’язує ймовірністю поповнення в сімействі. Незаміжнім дівчатам картинка пророкує пропозицію руки і серця, заміжнім жінкам — довгоочікувану вагітність. Чоловікові почута казка уві сні сповіщає про народження спадкоємця.

  Сонник казка, до чого сниться казка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: