Сонник калоші, до чого сниться калоші уві сні

До чого сняться калоші? Найчастіше вони уособлюють далеку дорогу. Сонник пояснює: уві сні такий символ обіцяє неприємності, перешкоди, погані новини, але іноді — несподівані радості.

Несприятливий збіг обставин

Наснилися калоші? Можлива зустріч із занадто нав’язливим особою. Сновидіння також може вказувати: згадаються події минулого, які сплячий спробує зв’язати з недавніми подіями.

До чого сниться надягати свої? Попереду несприятливі обставини. Сонник називає сюжет, де одягали чужі передвістям невдачі в грі. Побачити, як хтось їх одягає — виникнуть перешкоди для ваших починань.

Якщо уві сні жінка взута в калоші при ясній погоді — вона відчує незручність, збентеження через те, що її застануть зненацька. Чоловікові подібне сновидіння віщує: він піде наперекір думці оточуючих, зробить щось по-своєму.

Сонник Міллера: можете уславитися скнарою

Одягати калоші на сучасну красиву добротну взуття — можливо, сновидец дає привід навколишнім називати його скнарою.

Одягати на дитячі валянки уві сні — сплячий створює всі умови для всебічного розвитку своєї дитини.

Остерігайтеся ускладнень по роботі і хвороб

Наснилося одягати калоші? Потрапите в халепу, вас чекає невдача. Побачити у себе на ногах означає: вам загрожує хвороба ступень або п’яткова шпора.

Калоші на ногах уві сні віщують важку дорогу по бездоріжжю — в прямому і переносному сенсі. Сонник стверджує: таке взуття на ногах нагадує про необхідність добре виконувати свої посадові обов’язки, оскільки можливі неприємності.

Купувати нові означає вислуховувати докучливий потік дурниць. Також купувати нові калоші — трапиться неприємність.

Якими вони були?

Для вірного тлумачення сну має значення, які калоші ви бачили:

 • Звичайні — несподівані радості, приємно проведений час;
 • Нові, блискучі — можливі невиправдані великі витрати;
 • Білі — треба припинити нескінченно займатися самоаналізом;
 • Рвані — погані новини принесуть печаль;
 • Брудні — пора «спуститися на землю», зайнятися повсякденними справами.
 • Також бачити себе в брудних означає: з боку близьких людей можливі злі наміри. Щоб цього уникнути, треба приділяти більше часу сім’ї, друзям.

  Наснилися білі? Сонник підкреслює: безліч проблем, які займають людини — просто надумані, роздуті і не відображають реального стану речей. Давно пора зробити їх переоцінку.

  Гарні значення

  Бачити себе в дірявих калошах уві сні — близькі підведуть, однак ви зможете виправити виникло стан речей.

  До чого сниться йти в них? Сонник обнадіює: сплячий все передбачив, тому йому ніщо не загрожує, не варто турбуватися. Знайти — попереду далека, нелегка поїздка.

  Продавати калоші — позбутися нав’язливих клопоту. Викинути — незабаром настане благополучне життя. Купувати на ринку — належить покупка красивого взуття.

  Тонкощі взаємин

  До чого сниться втратити одну? Сонник сповіщає: подробиці життя сновидіння можуть стати відомі всім. Або настане потреба і йому буде потрібна допомога друзів, близьких. Для чоловіка втратити їх уві сні може передвіщати зраду жінки.

  Наснилося мити, чистити калоші? Намічений шлях, поїздка скасується. Також мити їх — слід проявляти обережність при розмові з малознайомими людьми. Сплячого можуть ввести в оману, обдурити.

  Сонник калоші, до чого сниться калоші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: