Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ківі, до чого сниться ківі уві сні

Якщо вам наснився соковитий ківі, то ймовірно підсвідомість сигналізує, що потрібно побільше їсти свіжих фруктів. До чого ще сниться цей образ? Сонник повідає про найактуальніші інтерпретаціях того, що трапилося бачити уві сні.

На заздрість усім!

Екзотичний ківі в мріях є відображенням сміливих бажань. Якщо приснилося, що плоди були на дереві, то вас чекає майбутнє, якому вже сьогодні можна позаздрити.

Якщо довелося бачити велике блюдо з ківі, то це означає, що з’явиться чудова можливість примножити накопичення. Жінкам подібне бачення обіцяє міцний і щасливий шлюб.

За Міллеру

Сонник Міллера запевняє, що ківі уві сні символізують щастя. Однак прийде воно лише після важких випробувань. Це також знак райдужних перспектив у втіленні задуманого справи.

Що заслужили…

До чого сниться є ківі? Це буквально означає, що вам належить пожинати результати своєї праці. По суті, що заслужили, те й отримаєте.

Їсти екзотичні фрукти уві сні — до вельми сумнівних задоволень і короткочасної удачі. Є ківі для молодої дівчини — до розчарування в любовних відносинах.

Якщо довелося є особливо кислі плоди, то кращі зусилля пройдуть марно, а вчинки оточуючих змусять похвилюватися. Якщо ж уві сні вам дісталися виключно солодкі і соковиті ягоди, то сонник гарантує везіння у всіх сферах життя.

Не будьте такі довірливі!

Щоб отримати правдиве тлумачення сну, неодмінно потрібно врахувати якість самих ківі. Наснилися міцні зрілі ягоди? Буде успіх, і любов, і гроші.

М’які з тонкою шкіркою і надмірно соковитою м’якоттю символізують спокуси і розчарування. А ось зовсім гнилий продукт неухильно вказують на те, що ви занадто довірливі.

Сльози або сюрприз?

До чого ще сниться ківі? Якщо вам трапилося спостерігати, як плодами ласує інший персонаж, то має бути поплакати через витівки родича або близького друга.

Наснилося, що ви самі із задоволенням їли фрукти? Гряде безмежне щастя в особистому житті. Якщо уві сні трапилося варити варення з ківі, то сонник обіцяє розкішний сюрприз.

Розшифровки дій

До чого сняться інші дії з ківі? Сонник пропонує кілька цікавих розшифровок того, що можна робити уві сні.

 • Мити або чистити — до пропозиції, над яким не варто роздумувати.
 • Викидати, тиснути — удача відвернеться.
 • Купувати — щастя дістанеться дорогою ціною.
 • Продавати — ризикована операція принесе проблеми.
 • Пригощати або пригощатися — допомога прийде від родичів.
 • Де витають думки?

  До чого сниться однойменна птах? вона символізує творчий потенціал сновидіння і нестримний політ фантазії. Сонник попереджає, що надмірне уява може привести до складнощів в реалі.

  Все зміниться!

  Якщо наснилася не одна птах, а ціла зграя, то настають численні клопоти і турботи. Бачити, як чудова птаха пролітає повз, означає, що майбутнє благополуччя затьмарить всі минулі тяготи.

  Якщо при цьому пташка сяде на плече або руку, то сонник гарантує хороші новини з далеких країв. Якщо уві сні вам пощастило, і дивовижна птиця ківі потрапила в хитромудру пастку, то ви зумієте змінити долю в саму несподівану сторону.

  Сонник ківі, до чого сниться ківі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: