Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кефір, до чого сниться кефір уві сні

До чого сниться кефір? Побачений уві сні, він віщує гарне здоров’я, благополуччя, приємні знайомства. Також сонник трактує його як попередження про незначні неприємності у сновидіння або про його стурбованість із приводу негараздів у близьких. Однак труднощі триватимуть недовго.

Загальне значення

Бачити кефір — якась подія або несподівана звістка повалить вас в здивування. Згадайте свої відчуття уві сні: тривожні — здивування буде неприємним, позитивні — належить хороша новина. Але якою б вона не була, її доведеться враховувати, плануючи подальші кроки.

До чого сниться купувати кефір? Сновидіння обіцяє багатство, славу, повагу. Сонник підкреслює: все це прийде несподівано, можливо, як лотерейний виграш або спадок.

Наснилося пити цей кисломолочний напій? Людина, якого нещодавно проводили в дорогу, неждано-негадано повернеться. Можливо також, подарована або продана річ потрапить до вас знову.

Сонник Міллера вважає несприятливим знаком бачення, коли дівчина, жінка уві сні п’є кефір або якийсь кислий напій. Їй потрібно звернути увагу на свою поведінку, оскільки компрометуючі вчинки можуть стати причиною безвихідного становища. Крім того, бажано поберегти себе.

Можливі труднощі

Скислий кефір уві сні віщує боротьбу, з якої сновидец вийде переможцем. Це може стосуватися професійної діяльності, здійснення якогось плану, наклепів недругів. Сновидіння підказує: треба йти вперед, сміливо протистояти неприємностей і ворогам, тоді нагородою за рішучість стане успіх.

До чого сниться розлити кефір? За сонником Міллера це означає: попереду очікують втрати, неприємності. Але вони будуть невеликими і нетривалими, тому для надмірних переживань немає причин.

Здоров’я

Бачити кефір, налитий в стакан, обіцяє наяву міцне здоров’я. Бачення, де сплячий випиває його на ніч — особливо сприятливо. Однак якщо наснилося випадково пролити кисломолочний напій, поліпшення самопочуття настане лише через деякий час.

Сновидіння, де ви купуєте кефір — вельми позитивний знак, пророкує богатирську фортеця, багатство, процвітання. Якщо ж виявили, ніби його упаковка пошкоджена — попереду підстерігають ускладнення. Втім, їх досить швидко вдасться подолати.

Відносини

Бачити уві сні, ніби розбили пляшку з кефіром — значить, наяву втратите добре ставлення впливової особи. Сонник рекомендує: постарайтеся поводитися обачніше, повністю виконувати взяті зобов’язання. Ваша серйозність, відповідальність, сумлінність не дозволять пліткам і наклепі підірвати склалося сприятливе думку.

Приснився кефір віщує: налагодяться стосунки з людьми, які раніше були натягнутими. До чого сниться пити цей кисломолочний напій? Можливі тимчасові непорозуміння з близькими, проте, хто лежить не буде приймати їх близько до серця.

Розлити його уві сні означає: хтось хоче витягти із сновидіння, а той ледве сам їх не видасть. Треба остерігатися тих, хто намагається втертися в довіру, обмежити відверті розмови, адже можна непомітно для себе виказати зайве.

Сонник Міллера трактує приснилося бачення, де ви п’єте кисле молоко, як занепокоєння наяву через страждань своїх друзів. Запропонуйте їм допомогу, можливо, вона виявиться досить до речі.

Сонник кефір, до чого сниться кефір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: