Сонник кістки людини, до чого сниться кістки людини уві сні

Кістки людини уві сні не найсприятливіший знак. До чого він сниться? До марним зусиллям і необгрунтованим страхам, до хвороб, розставання і відкриття секретів. Сонник пропонує кілька варіантів тлумачення, серед яких знайдеться і парочка сприятливих.

Трактування Міллера

Якщо приснилися кістки людини, то будьте готові до втрат, розбратів в сім’ї або хвороби. Якщо людські останки доводиться бачити уві сні регулярно, то сонник передрікає: вам доведеться зіткнутися зі справжнім Злом і лише сила духу допоможе впоратися з бідами, принесеними їм.

Як правильно тлумачити?

До чого взагалі сняться кістки? У мріях вони виступають символом смерті, таємниці і спустошення. Однак тлумачення сну залежить від ряду факторів, серед яких і особисті відчуття сновидіння.

Якщо вид людських останків викликав страшний страх, то сонник радить підготуватися до душевного болю і неприємностей.

Наснилися кісточки, які не спричинили внутрішнього відторгнення? Вам обіцяно здоров’я і процвітання. Іноді кістковий кістяк уві сні символізує зв’язок з предками.

Задумайтесь…

До чого сняться кістки людини у вигляді скелета? Сонник вважає, що ваше життя далеко не так досконала, як вам здається. Крім того забута давно проблема виявиться причиною серйозних негараздів на роботі чи вдома.

Бачити власний скелет у могилі — означає, що ви поскандалив з коханою людиною аж до повного розриву. Наснилися напівзотлілі кісточки небіжчика? Наяву буквально отримаєте неприємний привіт з минулого.

Жінці скелетні кістки на голій землі уві сні гарантує шлюбний союз з лікарем. Чоловікові цей же образ обіцяє участь в змові і неприємна пригода.

Більше конкретики

До чого ще сняться голі кістки людини? За порадою сонника згадайте, скільки їх було, і як вони виглядали.

 • Багато — голод, нещастя, загальне лихо.
 • Одна — негативна програма (пристріт, псування, приворот і т. д.).
 • Свої — застуда.
 • Чужі — невдячна праця, ворожнеча.
 • Старі, тендітні — рання старість.
 • Міцні, світлі — здоров’я, сила духу.
 • Приснився цілий скелет? Належить виконувати незнайому роботу. Череп уві сні символізує оригінальну ідею і авторитет. Одночасно цей образ натякає на можливу демонічну владу над сновидцем.

  Готуйтеся до складнощів!

  До чого сняться кістки людини ще живого? Сонник вважає, що вам доведеться зіткнутися з деякими болючим переживанням, перешкодою або конфліктом, який буде мати погані наслідки.

  Якщо уві сні не пощастило, і ви примудрилися зламати руку або ногу, то наяву втратите друга. Ламати власні кісточки також означає, що вас зрадить кохана людина або надійний партнер. Лише в рідкісних випадках зламані кістки обіцяють вигоду і благополуччя.

  Геть страхи!

  Наснилося, що ви добровільно викопували із землі кістки людини? Сонник гарантує розділ прибутку і майна з численними образами і конфліктами.

  А ось бачити Мослі з шматками м’яса на них — добре. Це ознака раптового багатства, яке прийде у вигляді спадщини, виграшу або наглої прибутку.

  Але пам’ятайте, якщо кістки з’являються уві сні занадто часто, то вам пора позбутися тривоги і нав’язливих страхів, інакше ви притягатимете в своє життя щось дуже погане.

  Сонник кістки людини, до чого сниться кістки людини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: