Сонник кисіль, до чого сниться кисіль уві сні

Кисіль — напій, родом з дитинства будь-якої людини слов’янського походження. З дитинства мами і бабусі готували для нас солодкий ароматний кіселек з фруктів, ягід або молока. Їм же поїли нас в дитячих садах. До чого ж сниться цей «напій з минулим», без праці підкажуть сонники. Головне, що слід зробити людині, який побачив його уві сні — це згадати всі деталі свого сновидіння.

Порівняйте з Міллером

Сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться кисіль, дає ось які рекомендації. Якщо вам приснилося, що ви готуєте цей десерт — будьте готові до того, що дуже скоро ви розбагатієте. Хорошим знаком є ​​вживання уві сні гарячого киселю — це обіцяє хороші звістки. А ось, застигле ласощі пророкує гостре захворювання, яке перейде в хронічну форму, якщо ви не займетеся лікуванням.

Фрукти, ягоди, молоко, … або Яким буде завтрашній день

Залежно від того, з чого був приготований кисіль, і якого він був кольору, залежить і те, до чого він сниться:

 • Червоний — віщує знайомство з хлопцем, чия зовнішність і манери приємно здивують;
 • Білий або прозорий — знак скорботи, ви можете отримати сумні вести;
 • Напій з ягід пророкує, що ви «сядете» на дієту;
 • Молочний — до міцного здоров’я;
 • Брикетований — ви не встигнете закінчити якісь справи через свою зайнятість.
 • «Диво, що за частування!», Як символ достатку

  Наснилося, що ви п’єте кисіль? Дуже скоро друзі, які живуть далеко від вас, надішлють вам вісточку, пророкує Східний сонник. А ось сонник пастора Лоффа пророкує швидке збагачення тому, хто уві сні пив кіселек. А якщо бачите, як кисіль п’є хтось інший — ознака того, що друзі або родичі зможуть непогано заробити завдяки вам і вашій допомозі.

  Варка десерту — знак удачі і процвітання

  Якщо уві сні ви варили кисіль або розливали його по чашках, які не застосуєте дізнатися, до чого це сниться! Особливо порадує Загальний сонник. Так, на його думку, варити уві сні кисіль — це символ того, що ваші діяння принесуть непоганий «навар».

  Наснилося, що варити і розливати кисіль довелося комусь іншому, а не вам? Знайомий розбагатіє або купить дуже цінну і потрібну річ.

  Брикетоване «пійло»: Час проти вас!

  Чи не занадто радісне тлумачення сну отримаєте, якщо уві сні ви бачили, що заварювали пакетований кисіль. Подібне бачення, згідно сонником Цвєткова, означає, що вам не вистачає часу для завершення розпочатих справ. А якщо вам приснилося, що ви змушені заварювати крохмаль, щоб зварити густий кіселек з брикету, то це означає марні сподівання через невміння розраховувати час і сили.

  Казкове бачення, або «Не казкове» невезіння

  Незвичайні мрії — не рідкість. Одне з таких видінь — це сон, в якому ви бачите річку з киселю, як ніби в казці. Правда, не дуже порадує трактування: перепони встануть у вас на шляху. Така сама ситуація, якщо ви купалися в кисільні річки — Езотеричний сонник вважає, що таке явище позначає хиткість вашого нинішнього становища. Гірше може бути тільки сновидіння, в якому ви потонули, перепливаючи кисільні річку — вас чекає безпросвітна нудьга і смуток.

  Сонник кисіль, до чого сниться кисіль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: