Сонник кілер, до чого сниться кілер уві сні

Сонник зазначає, що кілер — один з найбільш неоднозначних образів, який тільки може приснитися уві сні. Те,, до чого сниться символ, часто пов’язане з реальною загрозою, діловими і фінансовими питаннями, розвитком відносин з тими, хто доріг. Найчастіше передбачення несуть позитивний сенс, допомагають розібратися в собі і в життєвих ситуаціях.

Попередження Міллера

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що кілер вибрав в якості жертви сновидіння. Сонник Міллера попереджає про потрясіння, яке загрожує вибити з колії. Якщо мобілізувати волю, удару долі вдасться протистояти.

Якщо довелося бачити, як кілер вчинив криваву розправу над стороннім, самому покладатися на удачу необачно.

Дівочі мрії

Якщо жінці наснилося, що на неї полює кілер, Жіночий оракул радить не приймати близько до серця нічний кошмар. Тлумачення сну ототожнює збройного невблаганного вбивцю з нав’язливим залицяльником. Єдине, чого слід остерігатися в реальності — власної нерішучості дати гідну відсіч. Коли уві сні вдається врятуватися, негативна трактування зовсім скасовується.

Коли дівчині трапляється бачити, як вона холоднокровно впоралася з коханим, Психоаналітичний сонник попереджає, що чаша терпіння ось-ось переповниться. Надто вже часто доводиться жертвувати своїми принципами заради любові.

Вбивство близьких

Коли уві сні від рук кілера постраждав родич або друг, пророкування Дмитра та Надії Зими обнадіює, що рідним небезпеку подібного характеру не загрожує. А от самому сплячому потрібно турбота. Якщо таке наснилося, самопочуття залишає бажати кращого, швидше за все, з причин перевтоми.

У Французькому снотолкователе також є пояснення,, до чого сниться настільки лякає сюжет. Обставини зблизять вас з людьми, за якими ви сумуєте.

У ролі ассасина

Сонники пропонують цікаві трактування,, до чого сниться бачити себе в ролі кілера. Бути найманим вбивцею трапляється тим, у кого зашкалює рівень негативу.

Зверніть увагу на особистість жертви, яка вам приснилася. Цілком можливо, що це старий знайомий, до якого ви не відчуваєте теплих почуттів, або втілення рис характеру, неприйнятних в принципі. Сонник Лоффа допускає, що ваше ставлення занадто упереджене.

Чаклунка Медея вважає, що таким чином ви намагаєтеся викорінити негативні якості в собі. Якщо подібні виявляться у кого-то, сварки не минути.

Свідки є?

Сонник роз’яснює,, до чого сниться бачити кілера в дії:

 • Якщо приснилося замовне вбивство, реальність дещо затьмарять переживання;
 • Наяву у вас на очах відбудеться щось неналежне;
 • Увірвавшись в нічні марення, кілер попереджає про реальну небезпеку;
 • Довелося бачити, як головоріз рятується від погоні? Чи не створите собі кумира;
 • Подія, яке вам приснилося, обіцяє втрату з вини іншої особи;
 • Кривава сцена уві сні віщує мимовільну участь в чужому конфлікті;
 • Якщо кілер на очах у всіх виконав свою роботу, доведеться пережити ганьбу;
 • Переосмислення минулого викличе страх чи жаль.
 • Полювання на сновидіння

  Пророцтва, до чого сниться, що мета — ви, залежать від того, наскільки «успішним» був замах. Якщо уві сні вдалося врятуватися, це означає, що труднощі наяву переборні.

  Якщо кілер досяг мети, внесіть поправки в свої плани — схоже, з ними щось не так. Поспішні дії можуть зашкодити репутації та гаманцю.

  Обдурив кілера уві сні Китайський тлумач обіцяє довголіття. Малий Велесов сонник вважає добрим знаком, якщо уві сні вдалося знешкодити кілера. Сновидіння очікує повагу і рішення серйозної проблеми.

  Потрібно найманець

  Сучасний сонник вважає тривожним знаком, якщо довелося наймати кілера. Побачене уві сні означає стресовий стан і схильність до імпульсивних вчинків.

  Коли сплячим керує помста, провісник Фараонів вважає, що ви в пошуках обхідних шляхів втрачаєте час даремно. Рано чи пізно перешкода належить подолати особисто. Східний сонник вважає, що вас практично неможливо збити з наміченого курсу.

  Сонник кілер, до чого сниться кілер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: