Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кістки, до чого сниться кістки уві сні

Сонник розглядає приснилися кістки як знак бідності і надмірної відкритості, безпечності. Побачений уві сні образ часто супроводжується відповідним сюжетом: дісталися недоїдки або застрягли в горлі, стало загальним надбанням те, що повинно бути, по ідеї, приховано від сторонніх очей. У той же час, то, до чого сниться скелет, може мати і позитивний сенс.

Так, людський череп символізує мудрість, знайдені останки — багатий урожай, а перелом кістки може виявитися передвісником великих змін в житті сновидіння. Даний символ може свідчити про відмінне здоров’я або ж сигналізувати про те, що необхідно вжити заходів.

Сонник Міллера кістки, побачені уві сні, вважає провісником нелегких часів, особливо, якщо сновидец намір використовувати їх в кулінарних цілях. Недобрим знаком тлумач вважає також надмірну худорлявість, коли скелет проглядається крізь шкіру: в майбутньому хтось із близьких може показати справжнє обличчя.

Гральні кістки уві сні заслуговують особливої ​​розмови. Сонник попереджає, що сновидіння, як справжнього гравця, чекає чимало можливостей випробувати долю, більшість з них буде пов’язано з ризиком. Жінкам не рекомендується приймати близько до серця нове захоплення — воно також може виявитися всього лише грою.

Людський скелет

Тлумачачи, до чого сняться кістки людини, сонник Здоров’я попереджає про можливі проблеми з кістковою системою. Циганське тлумачення стверджує, що сплячий незабаром відкриє для себе новий вид діяльності. Якщо уві сні фігурує череп, це однозначно сприятливий і надихаючий символ для представників творчих професій, істориків, езотериків і духовних наставників.

До чого сняться людські кістки жінці, має порадувати сновидицей: сонник Цвєткова обіцяє їй шлюб з лікарем, а також цінну знахідку, наприклад, гроші або дорогоцінну прикрасу. Чоловікам слід бути обачнішими: надто вже висока ймовірність опинитися в епіцентрі якої-небудь інтриги.

Сонник Деніз Лінн вважає, що все, до чого сняться зламані кістки, символізує переломний момент в житті сплячого. Як відомо, зміни — справа клопітка і часом витратна, але цілком можливо, що результат вартий витрачених зусиль. Зміни можуть торкнутися і світогляду сплячого, змусити звільнитися від ілюзій і поглянути на багато речей інакше.

Сонник здоров’я вважає побачений уві сні перелом кісток своєрідним сигналом: організму не вистачає кальцію, що само по собі може призвести до крихкістю кісткової системи і справді підвищує ризик переломів. Медіум Хассе попереджає про труднощі на життєвому шляху, подолання яких обіцяє сплячому честь і хвалу.

На чому росте м’ясо

До чого сняться кістки тварин, неодмінно порадує як професійних садівників, так і ласунів — любителів фруктів. Езотеричний сонник обіцяє, що найближчий урожай виявиться надзвичайно щедрим.

Сонник апостола Сіменона Кананіта зауважує, що тих, кому довелося збирати кістки, ощадливість і вміння з толком розпорядитися малим не покидають навіть уві сні. Вважайте цю рису характеру однією із запорук свого благополуччя.

Їстівні

Те, до чого сняться кістки з м’ясом, яке доводиться зрізати, віщує, що витрачені зусилля не виправдають себе. Якщо довелося уві сні варити бульйон з кісток, прислухайтеся до своїх сумнівів — гра і справді не варта свічок.

Коли трапляється гризти кістки уві сні, прийміть це як знак богатирського здоров’я та енергії в надлишку. Не дивно, що настільки потужний потенціал призведе до успіху, якщо, звичайно, направити його в потрібне русло.

Якщо довелося купувати кістки уві сні, сонник радить акуратніше розпоряджатися плодами своєї праці і вести строгий облік. Не виключено, що виявиться витік ресурсів: хтось нахабно привласнює чужі заслуги.

Сон, в якому ви подаєте гостям курячі кістки, сонник радить розуміти буквально. Ваші погані манери або непорядні вчинки відштовхують друзів і бентежать родичів. Якщо не навчитеся поводитися, ризикуєте в кінці кінців залишитися в повній самоті.

Застрягла в горлі

Якщо уві сні кістка в горлі застрягла, старовинний Народний сонник попереджає, що ви зробите непоправну помилку і потім довго будете відчувати на собі її наслідки.

Якщо ж уві сні все ж вдалося витягнути кістку з горла, значить, навіть допустивши промах, ви зможете виправити ситуацію і все повернути на круги своя. Сонник відзначає такі якості сновидіння, як стійкість і витривалість.

Риб’ячий скелет

Якщо уві сні попало вдавитися рибної кісткою, сонник попереджає про ймовірність обману, що виходить від тих, кому ви звикли довіряти. Знаючи ваші секрети і слабкі місця, скористатися ситуацією досить легко.

Риб’яча кістка в горлі свідчить про приховану небезпеку, яка дасть про себе знати в самий невідповідний момент. Було б непогано продумати заздалегідь альтернативні рішення.

Давитися рибними кістками уві сні трапляється тим, кого сонник намагається попередити про підводні камені, що підстерігають наяву. У цей період висока ймовірність розоритися, погнавшись за скороминущої вигодою.

Очищати рибу

До чого сниться чистити рибу від кісток, найчастіше є відображенням реального стану справ сновидіння, який всіма силами намагається подолати випали на його долю. По всій видимості, що йому вдасться досягти благополуччя.

Коли доводиться витягувати рибні кістки уві сні, наяву чекає багато кропіткої і виснажливої ​​роботи, що вимагає уваги і самовіддачі. Беріться за неї лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що результат того вартий.

Їсти рибу цілком

Коли уві сні трапляється їсти рибу з кістками, сонник попереджає про несподівані труднощі, які виникнуть буквально на рівному місці, де ніщо не віщувало їх появи. Навряд чи ці прикрі непорозуміння здатні порушити плани, але і гарного настрою не додадуть.

Рибні кістки в роті сонник трактує як знак несприятливих подій, які загрожують залишити сновидіння біля розбитого корита. Ці події цілком передбачені й закономірні, більш того, їх можна запобігти, якщо вчасно вжити заходів.

Те,, до чого сниться смажена риба з кістками, свідчить про звичку сліпо вірити, що всі проблеми вирішаться самі собою, а протягом неодмінно винесе в пункт призначення. Тобто, пускати все на самоплив. Сонник рекомендує все ж хоч іноді контролювати ситуацію.

Одним словом, все, до чого сняться риб’ячі кістки, не обіцяє нічого хорошого. Виняток становить хіба що прикраса у вигляді риб’ячого скелета — стильний фішбон, популярний серед представників ряду субкультур. Який побачив уві сні цей символ має бути випробувати гордість за своїх рідних і близьких.

Сонник кістки, до чого сниться кістки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: