Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кахель, до чого сниться кахель уві сні

Приснився кахель несе в собі безліч значень. Різний за своїм зовнішнім виглядом, за розміром, за місцем застосування він, звичайно ж, буде мати різні значення. Сонники рекомендують згадати в деталях все побачене уві сні і тільки потім приступати до з’ясування того,, до чого сниться подібний образ.

Тлумачення Міллера

Якщо вам приснилося, що ви ходите по кахлю, покладеному на підлозі, то пригадайте свої відчуття, радить сонник Міллера. Якщо уві сні ви ступали по теплому кахлю, то це говорить про те, що ваші стосунки з новими членами колективу будуть складатися вдало і гармонійно.

А ось йти босими ногами по холодній підлозі означає не тільки невдалий налагодження зв’язків, а й прохолоду у відносинах з близькими людьми. Візьміть за правило поступатися в конфліктах хоча б деякий час — це допоможе налагодити контакт навіть з «буками».

Ремонт як символ кар’єрних змін

Не зайвим буде поцікавитися,, до чого сниться приклеювання кахельної плитки до стіни. У Сучасному сонник можна знайти таке тлумачення сну: якщо вам приснилося, що ви клеїте кахельну плитку, то це може означати спроби змінити кваліфікацію.

А якщо ви бачите уві сні, що ви кладете кахельну плитку на стіни у вигляді орнаменту, то, за версією сонника Лонго, це ознака того, що в реальності у вас з’явитися джерело додаткового заробітку. Причому, досить грошовий джерело.

Що саме ви ремонтували

Сновидіння про ремонт і укладанні кахлю можуть видозмінюватися залежно від того, яке приміщення або предмет побуту ви ремонтували уві сні, стверджують сонники. Ось, наприклад,, до чого сниться ремонт:

 • Кухні — до зміцнення сімейних цінностей;
 • Ванною — вас чекає період спокою і розслабленості;
 • Туалету — щоб отримати бажане, вам доведеться дуже постаратися;
 • Басейну — на подив і приємних несподіванок;
 • Дров’яної печі — у вас з’явиться нова сімейна традиція;
 • Заводський лазні — до копіткій праці.
 • Мити кахель — ознака завзятості

  Бачите уві сні, що ви змушені мити брудний кахель? До чого сниться подібний сюжет, пояснить сонник Цвєткова: вашому упертості і витримці можна позаздрити, вас важко збити з наміченого шляху, навіть якщо хтось почне чинити вам перешкоди — ви їх обійде.

  Наснилося, що ви натираєте і без того чистий кахель, намагаючись надати йому блиск і сяйво? Таке сновидіння є віддзеркаленням вашої схильності до перфекціонізму. Якщо щось виходить не так, як вам треба, ви будете домагатися свого будь-якими шляхами, навіть на шкоду власному спокою і здоров’ю.

  Битий кахель: Від радості до проблем

  Сказати що мрії, в яких ви бачите битий кахель, мають негативне значення — не цілком правильно. Хоча, звичайно, частка істини в цьому твердженні є. Сонник пастора Лоффа пропонує в усьому розібратися.

  Отже, якщо уві сні ви б’єте кахель на шматочки, щоб викласти з осколків мозаїку, то такий сюжет позначає креативність і творчий підхід до роботи. Це не залишиться без уваги і буде винагороджено.

  А якщо у вас розбився кахель через неакуратне поводження з ним, то вам варто бути обережніше у висловлюваннях і вчинках — можете потрапити в неприємну історію.

  Сонник кахель, до чого сниться кахель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: