Сонник капсули, до чого сниться капсули уві сні

Не можна так просто сказати, до чого сняться капсули. Для початку, підказують сонники, необхідно з’ясувати які саме капсули наснилися, ніж вони були наповнені уві сні та інші деталі, а вже після шукати пояснення своїм нічним мрію.

Що прогнозує Міллер

Успіх в дуже незначній заході пророкує сонник Міллера тому сновидцу, який уві сні бачив ліки, розфасоване в желатинові капсули.

Чоловікові приснилося, як захоплено шукає капсулку в аптечці? Це означає, що попереду у даного сновидіння великі витрати і великі придбання. А ось, якщо в таку ситуацію уві сні потрапить жінка, то мрія означатиме наступ тривожного часу, засмучує тлумач.

Лікарські препарати, або Навчіться йти на контакт

До чого сниться упаковка таблеток-капсул, роз’яснить Китайський сонник: будьте обережні, ви ризикуєте потрапити під приціл злословцев і заздрісників. Передбачив їх спроби вас «злити», розповівши про свої плани начистоту — це виведе їх з рівноваги і відіб’є бажання пліткувати.

Купувати в аптеці капсульні ліки і зосереджено вчитуватися в анотацію прямо біля каси — знак того, що ви дуже скрупульозний і педантичний людина. Іноді це не погано, але частіше за все подібна лінія поведінки викликає відторгнення близьких людей і друзів.

Космічна капсула, як визначник стабільності

Про сталість і незмінність в звичках глаголить сонник Мандрівника, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачите себе в космічній капсулі. Все що ви обіцяєте, виконується в строк, без зволікань і затримок. Це, звичайно ж, позиціонує вас, як відповідального і надійного партнера по бізнесу, а так само, як вірного друга.

Перебувати в капсулі-ракеті в компанії з кимось — сигнал про те, що в реальності вам варто приділити особливу увагу цій людині і, по можливості, зблизиться з ним. Ваш «симбіоз» дасть відмінні результати, запевняє сонник.

Капсула часу — ознака невдачі

Якщо вам приснилося, що ви знайшли капсулу часу, заховану кимось схожим з вами чи то за професією, то чи по захопленню, то це є сигналом про те, що ви перебуваєте в стані фрустрації, або ж близькі до неї, через неможливості реалізувати свої задумки і мрії, засмучує Східний сонник.

А ось, ховати або майструвати самому уві сні капсулу часу — знак того, що ви змогли позбутися пригніченого стану, або знайшовши вихід із ситуації, або навчившись справлятися з проблемами.

Що ще ви робили уві сні

Залежно від того, які капсули вам приснилася, залежить і тлумачення сну про них, стверджують сонники. І ось, до чого сняться деякі дії з іншими капсулку. Отже, бачити уві сні, що ви:

 • Заправляєте кавоварку — ви навчитеся знаходити раціональний підхід до проблеми;
 • Виготовляєте самостійно лікарський засіб — вас осінить блискуча думка;
 • Викидаєте або ламаєте їх — не варто нічого робити, зараз не найкращий період;
 • Лопаєте капсули з фарбою, бризкаючи в перехожих — ви зміните професію або захоплення.
 • Сонник капсули, до чого сниться капсули уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: