Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник капсули, до чого сниться капсули уві сні

Не можна так просто сказати, до чого сняться капсули. Для початку, підказують сонники, необхідно з’ясувати які саме капсули наснилися, ніж вони були наповнені уві сні та інші деталі, а вже після шукати пояснення своїм нічним мрію.

Що прогнозує Міллер

Успіх в дуже незначній заході пророкує сонник Міллера тому сновидцу, який уві сні бачив ліки, розфасоване в желатинові капсули.

Чоловікові приснилося, як захоплено шукає капсулку в аптечці? Це означає, що попереду у даного сновидіння великі витрати і великі придбання. А ось, якщо в таку ситуацію уві сні потрапить жінка, то мрія означатиме наступ тривожного часу, засмучує тлумач.

Лікарські препарати, або Навчіться йти на контакт

До чого сниться упаковка таблеток-капсул, роз’яснить Китайський сонник: будьте обережні, ви ризикуєте потрапити під приціл злословцев і заздрісників. Передбачив їх спроби вас «злити», розповівши про свої плани начистоту — це виведе їх з рівноваги і відіб’є бажання пліткувати.

Купувати в аптеці капсульні ліки і зосереджено вчитуватися в анотацію прямо біля каси — знак того, що ви дуже скрупульозний і педантичний людина. Іноді це не погано, але частіше за все подібна лінія поведінки викликає відторгнення близьких людей і друзів.

Космічна капсула, як визначник стабільності

Про сталість і незмінність в звичках глаголить сонник Мандрівника, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачите себе в космічній капсулі. Все що ви обіцяєте, виконується в строк, без зволікань і затримок. Це, звичайно ж, позиціонує вас, як відповідального і надійного партнера по бізнесу, а так само, як вірного друга.

Перебувати в капсулі-ракеті в компанії з кимось — сигнал про те, що в реальності вам варто приділити особливу увагу цій людині і, по можливості, зблизиться з ним. Ваш «симбіоз» дасть відмінні результати, запевняє сонник.

Капсула часу — ознака невдачі

Якщо вам приснилося, що ви знайшли капсулу часу, заховану кимось схожим з вами чи то за професією, то чи по захопленню, то це є сигналом про те, що ви перебуваєте в стані фрустрації, або ж близькі до неї, через неможливості реалізувати свої задумки і мрії, засмучує Східний сонник.

А ось, ховати або майструвати самому уві сні капсулу часу — знак того, що ви змогли позбутися пригніченого стану, або знайшовши вихід із ситуації, або навчившись справлятися з проблемами.

Що ще ви робили уві сні

Залежно від того, які капсули вам приснилася, залежить і тлумачення сну про них, стверджують сонники. І ось, до чого сняться деякі дії з іншими капсулку. Отже, бачити уві сні, що ви:

 • Заправляєте кавоварку — ви навчитеся знаходити раціональний підхід до проблеми;
 • Виготовляєте самостійно лікарський засіб — вас осінить блискуча думка;
 • Викидаєте або ламаєте їх — не варто нічого робити, зараз не найкращий період;
 • Лопаєте капсули з фарбою, бризкаючи в перехожих — ви зміните професію або захоплення.
 • Сонник капсули, до чого сниться капсули уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: