Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник канава, до чого сниться канава уві сні

Наснилося канава обіцяє непередбачені труднощі, відмахнутися від яких буде непросто. Сонники, пророкуючи,, до чого сниться ця величезна вибоїна, рекомендують звертати увагу на її наповненість уві сні: наскільки і чим.

Рів з водою: Від проблем до способів їх усунення

Вам приснилася канава з водою каламутною і брудною? Це означає, що незабаром конкуренти знайдуть спосіб, як вас «втопити». Для того щоб не допустити подібної ситуації, не варто розкривати свої плани кому б то не було, навіть доброзичливо налаштованим колегам, радить Східний тлумач.

А якщо видався стрибати через ущелину з водою, що вражає своєю кришталевою чистотою, то можете не хвилюватися за своє майбутнє. Такі сновидіння означають, що всі труднощі, які встануть перед вами, ви швидко і легко вирішите.

Каналізація, або Чи не базікайте зайвого

Однозначну відповідь,, до чого сниться стічна канава, дає Слов’янський сонник. Якщо уві сні ви впали в рів з нечистотами, то це ознака того, що ви станете жертвою обмови. Впасти в фекальний канал уві сні через власну дурість — знак невміння тримати язик за зубами, що неминуче призведе до великих неприємностей.

А ось тлумачення сну, пропоновані Циганським сонником, відрізняються від інших. На думку даного тлумача сновидінь, тонути уві сні в канаві з фекаліями — сигнал про швидке збагачення. Головне, нікому не розповідайте про це, інакше гроші не принесуть бажаного задоволення.

Яма зі сміттям — ознака неприємностей

Якщо вам приснилася канава, наповнена сміттям, то практично всі сонники схиляються до того, що перш ніж тлумачити,, до чого сниться подібне, слід з’ясувати, що саме в ній було. Отже, вона була забита:

 • Листям — ви будете сумувати без приводу;
 • Побутовими відходами — хтось із родичів вам сильно насолити;
 • Старим мотлохом — не варто повертатися до минулого, ваш успіх попереду;
 • Будівельним сміттям — вам належить рішуча боротьба за місце, на яке ви метіте.
 • Яр з їжею, як символ раптової успішності і радості

  Несподіване благополуччя і процвітання чекає того, хто уві сні бачив канаву з овочами, запевняє сонник Медеї. Причому, якщо овочі були апетитними, то це символ радості від достатку. А якщо наснилося, що овочі брудні або гнилі, то це сигнал про те, що не варто відмовляти товаришеві в допомоги, інакше все ваше везіння випарується.

  Уві сні вам довелося бачити рів з хлібом або булками? Це говорить про те, що хтось впливовий вирішить стати для вас меценатом. А ось канава з фруктами обіцяє успіх у протилежної статі, причому, навіть у тих, хто ще вчора не був щедрий на увагу, віщає сонник.

  Пророцтва Міллера

  Сонник Міллера не поділяє думки провісників, які вважають, що сновидіння про канаві можуть обіцяти щось хороше. Американець впевнений, що це сигнал про великих проблемах і затримках в справах, як грошових, так і любовних.

  Про можливе подолання цих труднощів, провісник каже, тільки лише тлумачачи,, до чого сниться вдале перестрибування через широкий яр в землі. А якщо бачите уві сні, що ви копаєте канаву, то можете готуватися до того, що вам належить захищатися від злих випадів і нападок.

  Сонник канава, до чого сниться канава уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: