Сонник канал, до чого сниться канал уві сні

Канал уві сні відображає життєву енергію і її цілеспрямоване використання. До чого ще сниться цей вид водойми? Сонник розгляне різні варіанти сновідійного сюжету і дасть їм характеристику.

Основний символізм

З точки зору сновідного символізму канал відображає родові шляхи. Причому не в фізичному сенсі, а в духовному.

На думку сонника, пересування по вузькому руслу уві сні знаменує переродження, прояв глибинної усвідомленості наяву. Іноді це красномовний натяк на спрямований вихід емоцій.

Щоб отримати найбільш точне тлумачення сну необхідно врахувати особливості води і власні дії в мріях.

Думка Міллера

Наснилася чиста і красива річка? Вам уготована відданість друзів і період спокійного життя. Сталося бачити брудне і захаращені русло? Сонник Міллера радить готуватися до численних розладів, хвороби і боротьби з ворогами.

Потрапити!

До чого сниться рівний канал з чистою водицею? Ви на правильному шляху і грамотно застосовуєте власні можливості. Продовжуйте рухатися також і незабаром отримаєте стабільність положення і повагу оточуючих.

Приснився рівний і вузький канал? Сонник вважає, що прийшов момент, коли слід оновити минулі зв’язки і відносини.

Уві сні з’явилася ціла мережа водних рукавів? Це означає, що є проблеми зі здоров’ям, зокрема з лімфатичної або кровоносною системою.

Залежить від вас!

Приснився дуже брудний і мутний канал? Ваше розвиток (душевне або ділове) гальмується через лінь або неправильного застосування сил.

Цей же образ обіцяє дрібні неприємності і всілякі невдачі. Однак сонник нагадує, що всі вони лише наслідок внутрішнього дискомфорту.

Добре уві сні бачити красивий канал з мальовничій набережній. Це гарантія гармонії в ділових і романтичних зв’язках. Заросла і загиджені річка відображає хвороба або турботи.

Розшифровка переміщень

До чого сниться пересування по каналу? Сонник вважає, що це відображення повторного переживання різних емоцій, а часом і ситуацій. Має значення спосіб, який використовується уві сні для переміщення.

 • Плисти на чомусь — нова справа.
 • Перепливати вплав — небезпека, несподіванка.
 • Переправлятися на поромі — подолання перешкод.
 • Переходити по мосту — гідне становище.
 • Ваш вибір?

  Уві сні трапилося бачити вузький канал, що з’єднує собою два інших водойми? Сонник впевнений, що в цьому ви зробили щось, що поставить вас перед вибором.

  Від його правильності залежить ваше ж майбутнє. Цей же образ знаменує зміни, які ви самі (свідомо чи ні) накликали на себе.

  Наснилося, що вода в каналі була брудною і каламутній? Зміни лише додадуть клопоту і ускладнять життя. Якщо ж водиця була прозорою і чистою, то все складеться краще, ніж очікувалося.

  Відпочинок або відповідальність?

  До чого сниться, якщо ви пливли по каналу на катері? Скоро покинете будинок і зможете відпочити від обридлих проблем і турбот.

  А ось плисти по величезному каналу уві сні на білому теплоході куди гірше. Сонник впевнений, що від прийнятих вами рішень залежатимуть долі багатьох людей.

  Найкраще розмірено пересуватися по водоймі на весловому човнику, та ще й із супутником. Це означає, що вас чекають ніжні і довірчі відносини з чоловіком.

  Сонник канал, до чого сниться канал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: