Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каналізація, до чого сниться каналізація уві сні

Уві сні наша підсвідомість здатне видавати найхимерніші фантазії. Наяву ми про багатьох брудних речах навіть і не думаємо, зате в сновидіннях розгрібаємо звалища і купи невідомо звідки взялися відходів. До чого сниться забита каналізація? Чому свідомість видає все це сміття? Все сонники трактують побачене по-різному. Вся справа у відчуттях, які ви відчували під час сну.

Забруднитися в каналізації

Якщо вам приснилося, що вдома прорвало каналізацію і ви при цьому забруднилися в її вмісті — чекайте доходу, який звалився на вас буквально з неба. Прибуток з’явиться досить скоро і покриє всі ваші непередбачені витрати. Відомі сонники дають дуже оптимістичні прогнози: від отримання щедрих подарунків до вступу в спадщину.

Чути від себе запах каналізації уві сні, бачити бруд — не дуже хороший знак. Наяву вас очікує почуття сорому за вчинення поганого вчинку в недалекому минулому. Близькі та друзі будуть розчаровані у вашій поведінці.

Затопило відходами

Будинок затопило очищеннями, продуктами каналізації і ви не можете уві сні нічого зробити? Сонники свідчать про те, що вас чекає маса інтригуючих новин. Цілі потоки інформації в найближчі дні будуть практично атакувати вас. Якщо вам сняться брудні відходи, остерігайтеся пліток, які можуть зіпсувати стосунки з коханими.

Спокій і достаток, вигідні фінансові пропозиції, добрий начальства, виграші в конкурсах, тендерах — це саме те,, до чого сниться чиста і бездоганна каналізація.

Прорвало трубу

Що вийшли з ладу каналізаційні колектори, згідно сонникам позначають успіх. Якщо їх трактувати дослівно, то це справжній прорив в справах, раніше приречених на провал. І станеться все раптово, як для вас особисто, так і для конкурентів.

Коли приснилося, що трубу прорвало прямо при вас, будьте обережнішими, тактовніше в спілкуванні — нестриманість може призвести до негативних наслідків. Якщо уві сні ви не можете відремонтувати несправність — чекайте грандіозного сімейного скандалу.

Каналізаційні схеми

Бачити уві сні нові труби, прораховувати розводку мереж в будинку — дуже сприятливий знак. Циганський сонник стверджує, що можливість розбагатіти у вас не за горами.

Якщо ж вам приснилося, що ви заплуталися в каналізаційних лабіринтах — чекайте викриття своїх любовних пригод. Або ж, постарайтеся попередити ситуацію і самостійно зробити вибір на користь одного з партнерів, не доводячи ситуацію до суспільного розголосу.

Забита система

Щоб правильно інтерпретувати,, до чого сниться каналізація, сонники рекомендують звертати увагу на свої відчуття. Чим більше ви панікуєте і роздратовані в сновидінні, тим яскравіше і більш насиченим будуть проходити найближчі життєві події в реалі.

Труби, забиті нечистотами свідчать про застій у справах. Якщо вам приснилося, що ви не можете нічого спустити в каналізацію через її повної засміченості — наяву хтось плете в даний момент проти вас мережі. Якщо уві сні ви самі намагаєтеся зупинити систему каналізації — остерігайтеся підмочити свою репутацію невиконаними обіцянками.

Сонник каналізація, до чого сниться каналізація уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: