Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник канат, до чого сниться канат уві сні

Канат, побачений у сні — символ перешкод. Залежно від дій уві сні, сонник підказує,, до чого сниться подібне, до радості або до печалі: ви розплутали пов’язані руки — на радість, а якщо, навпаки, заплуталися в мотузках і впали — чекайте прикрощів.

Сонник Міллера про канаті

Лізти по канату вгору — до перемоги над ворогами. Наснилося, що ви обплутані джгутами — знак заплутаності в любовних відносинах. А ось якщо вам вдалося розірвати пута — зумієте позбутися труднощів. Неприємності також пророкує і сновидіння, в якому ви спускалися вниз по канату — подібний сон, символ розчарувань і образи.

«Гірський» помічник — символ переживань

Наснилося, що ви лізете на гору, обмотавши товстим джгутом — ви намагаєтеся вирватися з дурного становища, яке доставляє вам клопоти і переживання вже кілька днів. А ось спускатися з гори уві сні — знак боязні того, що вас спіткає розчарування, тільки-но ви доведете розпочату справу до кінця.

Їхати по напівзгнилих канатному мосту, протягненому над ущелиною — сон символізує хиткість вашого становища. Ви розумієте це і самі, тому сильно нервуєте в реальному житті, пояснює Місячний сонник.

Сниться, що ви переходите з однієї скелі на іншу по міцної канатній дорозі або канатному мосту — ви даремно боїтеся, що оточуючі не зрозуміють або не оцінять ваших вчинків.

Циркове мистецтво або Ко злетів, і падінь

Бачити, що ви піднялися під купол цирку по канатній драбині і ходите по канату без страховки — вам запропонують участь в сумнівній афері, але, незважаючи на удаваний ризик, ви отримаєте з неї вигоду.

Кататися на мотузяній гойдалки під куполом цирку — вас чекають злети і падіння в любовному житті, пророкує Східний сонник.

Сниться, що ви йдете по канату і зірвалися — до проблем на роботі. Добре, якщо уві сні ви були зі страховкою, значить, в реальності зумієте вибратися з халепи з малими втратами.

Кататися на велосипеді по металевому тросу — ви зумієте впоратися зі складним завданням, яке вам доручить начальник, що істотно підніме вас в його очах.

Спортивний інвентар — вас чекає важка боротьба

Наснилося, що ви спортсмен, і ви намагаєтеся визначити команди шляхом перетягування каната — ви взялися за роботу, яка зажадає від вас великої кількості сил і часу, пророкує Весняний сонник.

Наснилося, що ви лізете по канату наввипередки — в реальності вступите в боротьбу з конкурентами: уві сні ви підніметеся вгору по мотузці першим — до перемоги і наяву, будете другим — до поразки.

Бачити, що ви йдете по перекладині, як по канату — до важкої праці, що вимагає уваги, попереджає Жіночий сонник.

Тягнути на себе страхувальний трос під час виконання спортсменів акробатичних номерів — вам належить дуже непроста, але дуже вигідна робота.

Бути у владі каната — до неприємностей

Бачити, що ви ходите по колу навколо стовпа, тому що ви прив’язані до нього сталевим тросом — вас чекають великі неприємності, застерігає Сучасний сонник.

Кататися або ходити туди-сюди по нестійкою канатній дорозі — вас підставить хтось, кому ви довіряєте.

Сниться, що ви літаєте на дельтаплані, міцно прив’язаним до нього мотузкою — наяву ви знайдете небезпеку там, де навіть не очікуєте. Бережіть себе!

Сонник канат, до чого сниться канат уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: